'Wakacje w MZOS-TiIT'

'Wakacje w MZOS-TiIT'
Wpisany przez BKJ    środa, 11 lipca 2018 10:40   Miejski Zarząd Obiektów Sportowo - Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce tradycyjnie, jak co roku na wakacje przygotował ofertę imprez sportowo-rekreacyjnych adresowaną do dzieci i młodzieży spędzających letni czas w mieście.

 W ramach akcji 'Wakacje w MZOS-TiIT' przewidziane są rozgrywki dzikich drużyn w siatkówce i koszykówce. W planach są też, organizowane wspólnie z Ostrołęckim Stowarzyszeniem Tenisowym, rozgrywki tenisa ziemnego oraz 'Wakacyjna Szkoła Tenisa Ziemnego'. MZOS-TiIT w godzinach przedpołudniowych zaprasza również młodzież do swoich obiektów na zajęcia sportowo - rekreacyjne.

W okresie wakacyjnym dla sympatyków dwóch kółek zaplanowano dwie imprezy rowerowe: Wyścig Australijski na bieżni stadionu - 5 sierpnia i Rodzinny Rajd Rowerowy - 25 sierpnia.

Na zakończenie wakacji, 1 września zostanie zorganizowany Memoriał Barbary Pawelczyk w tenisie stołowym dla młodzieży i dorosłych.

Wszystkie imprezy zaplanowane w ramach akcji 'Wakacje w MZOS-TiIT' są bezpłatne. Szczegółowe informacje na temat organizowanych wydarzeń można znaleźć między innymi na tablicach ogłoszeniowych, które znajdują się w obiektach sportowych lub pod numerem telefonu 760 68 68 wew. 17.

 

facebook fan page