Reklama
XII Ogólnopolski Turniej w Ringo 'Kurpiowski Jantar'
Wpisany przez BKJ    czwartek, 14 czerwca 2018 11:53   



Ponad 120 zawodników z powiatu ostrołęckiego i z czterech ośrodków reprezentujących Polskie Towarzystwo Ringo wzięło udział w XII Ogólnopolskim Turnieju w Ringo 'Kurpiowski Jantar”. Odbył się on 9 czerwca 2018 roku w pięknym otoczeniu puszczy kurpiowskiej na stadionie Zespołu Szkół w Lelisie.


Rywalizowano w ośmiu kategoriach indywidualnych i sześciu drużynowych. Był to dla ringowców przedostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Polski w ringo, które odbędą się w Jedliczu (podkarpacie) oraz Mistrzostwami Świata, których organizatorami są Białorusini.

W stulcie odzyskania niepodległości, organizatorzy postanowili wyróżnić nagrodami trenerów z Miłek i Goszczyna, którzy wychowali wielu mistrzów polskiej gry w ringo. Tegoroczny 'Kurpiowski Jantar” otrzymali Mariusz Wangryn i Marek Gil.  
    


Wyniki:   
kategoria: ŻAK
M-ce    Nazwisko i imię    Klub/szkoła    
1.    Godlewski Stanisław    Warszawskie Towarzystwo Ringo    
2.    Kaczyński Karol    UKS 'Biedronka” Chudek    
3.    Pawłowski Krzysztof    ULKA 'Olcha” Olszewka    
kategoria: ŻACZKA
M-ce    Nazwisko i imię    Klub/szkoła    
1.    Gromek Kornelia    LUKS Nasiadki    
2.    Nasiadka Paula    LUKS Nasiadki    
3.    Jenczyk Barbara    K.S. Olimpia Miłki    
kategoria: MŁODZIK
M-ce     Nazwisko i imię    Klub/szkoła    
1.    Wiewiór Michał     UKS Goszczyn    
2.    Grzelak Dawid    K.S. Olimpia Miłki    
3.    Parzych Fabian    LUKS Nasiadki    
     kategoria: MŁODZICZKA
M-ce    Nazwisko i imię    Klub/szkoła    
1.    Radecka Dominika    UKS Goszczyn    
2.    Jenczyk Aleksandra    K.S. Olimpia Miłki    
3.    Syndyk Amelia    UKS Goszczyn    
kategoria: KADET
M-ce     Nazwisko i imię    Klub/szkoła    
1.    Duszak Przemysław    KTR Jantar    
2.     Kamiński Sebastian    ULKS 'Osak” Lelis    
3.     Subczyński Michał    ULKS 'Osak” Lelis    
kategoria: KADETKA
M-ce    Nazwisko i imię    Klub/szkoła    
1.     Rydzewska Martyna    K.S. Olimpia Miłki    
2.    Lejman Marta    K.S. Olimpia Miłki    
3.     Gromek Amelia    ULKS 'OSAK” Lelis    
kategoria: OTWARTA MĘŻCZYZN
M-ce    Nazwisko i imię    Klub/szkoła    
1.    Godlewski Cezary    Warszawskie Towarzystwo Ringo    
2.    Surgiewicz Konrad    LZS Lelis     
3.    Pliszka Piotr    KTR Jantar    
kategoria: Otwarta kobiet
M-ce    Nazwisko i imię    Klub/szkoła    
1.    Prusaczyk Roksana    KTR Jantar    
2.    Kowalczyk Izabela    KTR Jantar    
3.    Wangryn Monika    UKS Mogielnica    

kategoria: TURNIEJ TOWARZYSZĄCY
M-ce    Nazwisko i imię    Klub/szkoła    
1.    Buraczewska Gabriela    ULKS Dąbrówka    
2.    Wołosz Konrad    ULKA 'Olcha” Olszewka    
    Łępicka Małgorzata    ULKS 'Tygrys’ Łęg Starościński    
3.    Kaczyński Marcin    LUKS Nasiadki    
    Pędzich Dominik    LUKS Nasiadki    

GRY DRUŻYNOWE- miejsca medalowe
kategoria:  TRÓJKI MIESZANE DO LAT 10
M-ce    Nazwisko i imię    
1.    Nasiadka Paula, Gromek Kornelia, Godlewski Stanisław; LUKS Nasiadki/ WTR    
2.    Kaczyński Karol, Zdunek Piotr, Święcicka Wiktoria; UKS 'Biedronka” Chudek    
3.    Kozicki Jakub, Tomczak Oliwia, Serowik Dominika; UKS 'Biedronka” Chudek    

kategoria: DWÓJKI  DZIEWCZĄT DO LAT 13
M-ce    Nazwisko i imię    
1.    Radecka Dominika, Sendek Amelia – UKS Goszczyn    
2    Lenda Amelia, Jankowska Alicja – LUKS Nasiadki    
3.    Sęk Julita, Orzechowska Katarzyna – ULKS 'Osak” Lelis    

kategoria: DWÓJKI  CHŁOPCÓW DO LAT 13
M-ce    Nazwisko i imię    
1.    Parzych Fabian, Parzych Igor – LUKS Nasiadki    
2    Wiewiór Michał, Grzelak Dawid – UKS Goszczyn, K.S. Olimpia Miłki    
3.    Pawelczyk Wiktor, Prusaczyk Mateusz – LUKS Nasiadki    


kategoria: DWÓJKI  DZIEWCZĄT DO LAT 16
M-ce    Nazwisko i imię    
1.    Lejman Marta, Rydzewska Martyna - K.S. Olimpia Miłki    
2.    Pędzich Kinga, Gromek Amelia – LUKS Nasiadki/ SP Lelis    
3.    Głowacka Oliwia, Parzych Paulina – LUKS Nasiadki, ULKS 'Osak” Lelis    

kategoria: DWÓJKI  CHŁOPCÓW DO LAT 16
M-ce    Nazwisko i imię    
1.    Kamiński Sebastian, Kurgan Jakub – ULKS 'Osak” Lelis    
2.    Sakowski Jakub, Subczyński Michał – ULKS 'Osak” Lelis    
3.    Duszak Przemysław, Parzych Fabian – KTR Jantar    

kategoria: DWÓJKI  MIESZANE
M-ce    Nazwisko i imię    
1.    Godlewski Cezary, Romejko Gabriela – WTR /  Miłki    
2.    Pliszka Piotr, Wargryn Monika – KTR Jantar/ UKS Goszczyn    
3.    Brzeski Patryk, Prusaczyk Roksana – LZS Lelis/ KTR Jantar    





 

 

facebook fan page