Reklama
Zawodnicy OKKK z medalami!
Wpisany przez BKJ    wtorek, 17 października 2017 10:41   7 października w Ciechanowie odbył się 8 Turniej o Puchar Burmistrza. Z ostrowskiego klubu wzięło w nim udział 10 zawodników.


Rywalizacja stała na bardzo dobrym poziomie i o miejsca medalowe nie było łatwo. Mimo tego dwójka zawodników sięgnęła po złoto:  Zuzanna Pasek w kategorii dzieci młodsze oraz Wiktoria Pędzich. Srebro: Julia Skwierczyńska - juniorki -54 kg. Brąz wywalczyli: Maria Maliszewska - kat. dziewcząt+45 kg, Malwina Laskowska – juniorki -63 kg, Tomasz Parafiński – dzieci młodsze, Filip Pasek – dzieci -55kg,  Ewa Pasek – dziewczęta -45 kg.

Był to sprawdzian dla zawodników i zawodniczek przed zbliżającymi się ważnymi imprezami wysokiej rangi. Zawodnikami opiekowali się sensei Radosław Grabowski i sensei Tomasz Marcjaniak. Sensei R.Grabowski był również sędzią podczas zawodów.

Zawody zgromadziły 230 zawodników z 24 klubów z centralnej i północno-wschodniej Polski. Organizatorem był Ciechanowski Klub Karate Kyokushin kierowany przez sensei Wojciecha Gołębiewskiego. Zawody stały na bardzo dobrym poziomie sportowym oraz organizacyjnym.

 

facebook fan page