MKKK-SHINKYOKUSHIN Najlepszym Klubem na Mazowszu

MKKK-SHINKYOKUSHIN Najlepszym Klubem na Mazowszu
Wpisany przez BKJ    poniedziałek, 12 czerwca 2017 13:40   10 czerwca w Hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbył się IV turniej karate, podsumowujący Mazowiecką Ligę Karate w sezonie 2016/2017.  Wzięło w nim udział 140 młodych zawodników reprezentujących 12 klubów, zrzeszonych w Okręgowym Związku Karate.

Ostatni turniej ligowy, tak jak cały rok okazał się szczęśliwy dla Ostrołęki. Karatecy MKKK SHINKYOKUSHIN kierowani przez sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca w klasyfikacji drużynowej byli bezkonkurencyjni  zdobywając  I miejsce podczas sobotniej edycji oraz  I miejsce  za  najwyższą zdobycz punktową w całym sezonie.

Aż czworo zawodników MKKK  zostało wyróżnionych za cały sezon 2016/17, to Iza Piskorek, Oktawia Gieryk, Filip Czaplicki, Maksymilian Żebrowski. Dobre wyniki młodych zawodników są efektem  pracy instruktorów i wszystkich wspierających klub MKKK SHINKYOKUSHIN.
Sportowe spotkanie połączone było z piknikiem rodzinnym.

Przed zarządem klubu udział w Światowym Seminarium Karate oraz Mistrzostwach Świata w Kazachstanie, które odbędą się na początku lipca, a wcześniej młodzi  zawodnicy i instruktorzy wezmą udział w kolejnym wyzwaniu jakim jest egzamin na stopnie kyu, który odbędzie się  21 czerwca. Pojadą również na obóz sportowy i letnie seminarium.

 

facebook fan page