#CzekamyNaWas tam, gdzie dojedziesz koleją!

Reklama
#CzekamyNaWas tam, gdzie dojedziesz koleją!
Wpisany przez BKJ    piątek, 07 sierpnia 2020 09:02   W ramach akcji #czekamynawas przewoźnicy przygotowali zestaw informacji o wybranych atrakcjach, do których można wygodnie dojechać koleją. Koleje Mazowieckie zachęcają do zapoznania się z najciekawszymi propozycjami turystycznymi, w tym szczególnie z atrakcjami dotyczącymi Mazowsza.


O tym, że Polska jest pełna interesujących miejsc, oferujących nie tylko wypoczynek, ale i wiele atrakcji turystycznych, nie trzeba nikogo przekonywać. Jak jednak znaleźć te znajdujące się w pobliżu linii kolejowych, do których z łatwością można się dostać, wysiadając na najbliższej stacji czy przystanku?

Oczywiście, najlepiej gdy ktoś nam w tym pomoże i podpowie, dokąd warto pojechać i co zobaczyć! W ramach akcji #CzekamyNaWas Koleje Mazowieckie postanowiły ułatwić dokonanie tego wyboru i zaproponowały szereg atrakcji turystycznych, wskazując stacje i przystanki, na których należy wysiąść, aby możliwie najszybciej do nich dotrzeć.

W tym celu najlepiej skorzystać ze wskazówek, jakie przygotowano specjalnie dla pasażerów, uwzględniając te regiony, w których kursują pociągi przewoźników biorących udział w akcji #CzekamyNawas: https://dokultury.mazowieckie.com.pl/

Projekt #CzekamyNaWas łączy regionalnych pasażerskich przewoźników kolejowych realizujących usługi na obszarze województw: mazowieckiego, łódzkiego, małopolskiego, wielkopolskiego
i kujawsko – pomorskiego. Po Wspólnym Bilecie Samorządowym, jest kolejnym krokiem w stronę zacieśnienia współpracy pomiędzy przewoźnikami. Zakłada wspólne działania poprawiające jakość pasażerskich przewozów kolejowych w obrębie województw. Kampania będzie trwała do końca 2020 roku.

 

facebook fan page