Mazowiecka KAS wspiera psy ze Schroniska

Reklama
Mazowiecka KAS wspiera psy ze Schroniska
Wpisany przez BKJ    czwartek, 06 sierpnia 2020 12:23   

1 lipca - Międzynarodowy Dzień Psa był impulsem do zorganizowania w Izbie Administracji Skarbowej w Warszawie zbiórki rzeczowej dla porzuconych czworonogów, które dach nad głową znalazły w Schronisku w Nowym Dworze Mazowieckim.


W szeregach IAS pełnią służbę psy, które są nie tylko ich dumą, ale i przyjaciółmi. Z tego względu, los porzuconych zwierząt jest im szczególnie bliski.

Odzew ze strony pracowników i funkcjonariuszy mazowieckiej Izby, urzędów skarbowych i Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie był ogromny. Zebrano to, czego najbardziej potrzebują psy: 700 kg suchej i mokrej karmy oraz łącznie kilkaset sztuk koców, kołder, śpiworów, ręczników, akcesoriów pielęgnacyjnych, zabawek, obroży i szelek.

Zbiórka i data jej przeprowadzenia nie jest przypadkowa. 1 lipca symbolizuje początek wakacji, a w tym właśnie okresie czworonogi są nagminnie porzucane lub zostawiane w schroniskach. Inicjatywa jest ogromnym wsparciem dla Schroniska, którego zwłaszcza teraz bardzo potrzebuje.

Dzień Psa był doskonałą okazją, by wesprzeć najwierniejszych i najbardziej oddanych przyjaciół człowieka, których domem stało się Schronisko.

https://mab.to/6ckS30ica

 

facebook fan page