Tylko dwa dni i aż 4 nietrzeźwych kierowców zatrzymanych


Tylko dwa dni i aż 4 nietrzeźwych kierowców zatrzymanych
Wpisany przez BKJ    poniedziałek, 30 marca 2020 10:59   Podczas minionego weekendu ostrowscy policjanci zatrzymali aż 4 nietrzeźwych kierowców. Niechlubny rekordzista miał 3,4 promila alkoholu w organizmie.


Sprawdzanie czy osoby objęte kwarantanną domową realizują ten obowiązek to dodatkowe zadania, które w ostatnim czasie realizują ostrowscy policjanci. Nie znaczy to jednak, że nie wykonują swoich podstawowych zadań - dbania o bezpieczeństwo np. na drogach. Tylko podczas minionego weekendu wyeliminowali z ruchu aż 4 nietrzeźwych kierowców.

W Przyjmach k. Poręby policjanci zatrzymali kierowcę motoroweru. 39-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego miał ponad 3,2 promila alkoholu w organizmie. W Zachach-Pawłach policjanci zatrzymali 33-letniego kierowcę fiata z Ostrowi Mazowieckiej. Miał 3,4 promila alkoholu w organizmie.

Kolejnego nietrzeźwego kierowcę policjanci zatrzymali w Ostrowi Mazowieckiej. 45-letni mieszkaniec kierował fordem mając 0,7 promila alkoholu w organizmie.

Ostatnia nietrzeźwa kierująca vw została zatrzymana w Ostrowi Mazowieckiej. 32-letnia ostrowianka miała 1,2 promila alkoholu w organizmie.

Niebawem nieodpowiedzialni kierowcy odpowiedzą przed Sądem za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości za co grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

 

 

facebook fan page