Zatrzymani z narkotykami


Zatrzymani z narkotykami
Wpisany przez BKJ    wtorek, 22 października 2019 12:45   Policjanci zatrzymali w ostatnich dniach w powiecie wyszkowskim pięć osób podejrzewanych o posiadanie lub handel narkotykami.


Najpierw do policyjnej celi trafiło trzech mężczyzn zatrzymanych w Woli Mystkowskiej przez policjantów z posterunku w Somiance, którzy patrolując teren zwrócili uwagę na samochód stojący w pobliżu lasu i mężczyzn nerwowo reagujących na widok radiowozu. Podczas kontroli osób i pojazdu mundurowi znaleźli kilka torebek z amfetaminą. Dwóch z zatrzymanych mężczyzn w wieku 20 i 26 lat usłyszało zarzut posiadania środków odurzających, trzeci 28-letni mieszkaniec gm. Somianka usłyszał zarzut handlu narkotykami.

Zarzut posiadania narkotyków usłyszał także 29-letni mieszkaniec Wyszkowa, zatrzymany w piątek w nocy. Podczas kontroli policjanci znaleźli przy nim marihuanę.

Taki sam zarzut został przedstawiony 29-letniemu mieszkańcowi gminy Zabrodzie. W trakcie przeszukania w jego mieszkaniu policjanci znaleźli amfetaminę.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomani za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, za handel narkotykami sprawcy grozi do 10 lat więzienia.

 

facebook fan page