Reklama
Z sądowym zakazem kierowania pojazdami rozwoził pizzę
Wpisany przez BKJ    poniedziałek, 16 kwietnia 2018 10:10   Policjanci z Wyszkowa zatrzymali kierowcę, który zlekceważył sądowy zakaz kierowania pojazdami. Najwyraźniej nie potraktował wyroku sądu poważnie i rozwoził pizzę.


W piątek późnym wieczorem policjanci zatrzymali w Wyszkowie do kontroli drogowej kierowcę fiata. 33-latek był właśnie w trakcie wykonywania zamówienia. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że 33-latek nie posiada uprawnień do kierowania, bo jak się okazało decyzją sądu zostało mu one odebrane za jazdę w stanie nietrzeźwości. Najwyraźniej 33-latek nie potraktował sprawy poważnie. Teraz po raz kolejny stanie przed sądem. Musi się liczyć z dużo poważniejszymi konsekwencjami. Za złamanie prawomocnego zakazu prowadzenia samochodów grozi utrata prawa jazdy na okres od 1 roku do lat 15. Ponadto sąd może orzec wobec kierowcy karę pozbawienia wolności nawet do lat 5.

Policja przypomina, że kierowca, który ma cofnięte uprawnienia lub wydany przez sąd zakaz kierowania pojazdami, siadając za kierownicę popełnia przestępstwo.

 

facebook fan page