Reklama
Spektakl familijny Dziób w dziób
Wpisany przez BKJ    piątek, 16 lutego 2018 11:46   


Teatr Scena Kotłownia w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza na spektakl pt. 'Dziób w dziób'. Jest adresowany do rodzin z dziećmi w wieku od 7 lat.


Spektakl odbędzie się 17 lutego. Początek o godz. 17.


O spektaklu:
Mocarna banda 'odważnych' gołębi snuje plany pomszczenia swojego przyjaciela Janusza, który stał się domniemaną ofiarą podwórkowej kotki Dolores, siejącej postrach wśród wszystkich ptaków. Plany krzyżuje pojawienie się nieoczekiwanego i nie do końca mile widzianego gościa, małej Marysi, która jest wróblem. Mała, odrzucona przez swoją zgraję, poszukując nowego domu, trafia na gołębie podwórko, gdzie próbuje wpisać się w panującą hierarchię i nie tylko udowodnić swoją wartość i gołębi honor, ale przy okazji rozwikłać tajemnicę dziwnego zniknięcia Janusza. Aby zbliżyć się do rozwiązania zagadki dokonuje rzeczy niemożliwej, zawiązuje coś na kształt sojuszu z kotką i wydobywa od niej 'zeznanie', że ze zbrodnią, o którą jest posądzana nie miała nic wspólnego. Czy odwaga i poświęcenie wystarczą aby banda gołębi zaakceptowała 'nieopierzonego' gościa? A może wręcz przeciwnie. I gdzie tak naprawdę podział się Janusz?

Rezerwacja miejsc: tel. 502122909, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

facebook fan page