Reklama
Recital Michała Swaczyny
Wpisany przez BKJ    piątek, 16 lutego 2018 09:53   


Społeczna Szkoła Muzyczna i Scena Kotłownia w Ostrowi Mazowieckiej zapraszają na recital Michała Swaczyny, nauczyciela śpiewu, gry na gitarze, perkusji i pianinie.


Koncert odbędzie się 16 lutego w ramach realizowanego od kilku lat cyklu 'Rozśpiewana Ostrów'. Początek o godz. 18 w Teatrze Scena Kotłownia.

Rezerwacja miejsc: tel. 502122909

Michał Swaczyna o sobie sobie:
Muzyce poświęcam bardzo dużo czasu. Każdego dnia śpiewam, gram i komponuję piosenki, które sam aranżuję i nagrywam. Ukończyłem studia na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku pedagogicznym oraz Zespół Państwowych Szkół Muzycznych II stopnia im Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku wokalistyki estradowej. Jestem nauczycielem w Społecznej Szkole Muzycznej I stopnia.
Interesuję się akustyką oraz wszystkim, co związane jest z realizacją dźwięku. Sam nagrywam podkłady do piosenek grając na gitarach, pianinie i perkusji. Wykorzystuję tu umiejętności z zakresu informatyki. Samodzielnie wykonałem gitarę elektryczną. To sprawiło, że zainteresowałem się elektroniką.
Lubię dobre kino, teatr i podróże. Moimi ulubionymi miejscami są: moje studio nagrań i warsztat samochodowy. Lubię podróżować odrestaurowanym Volkswagenem Transporterem T3 z 1990 roku.
Jednym z ważniejszych osiągnięć jest wyróżnienie w finale turnieju poezji śpiewanej Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego we Włocławku w 2009 roku.
Mam zamiar komponować i nagrywać swoje płyty, grać i śpiewać na scenie razem z dobrymi muzykami dla wspaniałej publiczności. Dalej się rozwijać i poznawać kolejnych interesujących ludzi.
Zainteresowania muzyczne: David Gilmour, Andrew Latimer, Carlos Santana, King Crimson.

 

facebook fan page