Reklama
NAGRODA DLA MAZOWIECKICH ARTYSTÓW
Wpisany przez BKJ    poniedziałek, 12 lutego 2018 13:37   


Samorząd województwa mazowieckiego nagrodzi pracę oraz działalność na rzecz upowszechniania i ochrony kultury młodych artystów z Mazowsza. W konkursie wyłonionych zostanie trzech laureatów, którzy otrzymają nagrodę w wysokości 9 tys. zł.


Nagroda Twórcza przyznawana jest przez samorząd Mazowsza już po raz drugi. To prestiżowe wyróżnienie mogą otrzymać pisarze, aktorzy, plastycy, fotograficy, twórcy filmowi i teatralni oraz osoby inicjujące nowatorskie formy życia społeczno-kulturalnego, a także zajmujące się ochroną dziedzictwa kultury.


W konkursie mogą wziąć udział osoby, które nie ukończyły 35. roku życia, mieszkają na Mazowszu, a swoje osiągnięcia mogą potwierdzić nagrodami i wyróżnieniami na szczeblu wojewódzkim, ogólnopolskim czy międzynarodowym. Osoby zgłaszające się do konkursu nie mogą równocześnie ubiegać się o przyznanie stypendium wojewódzkiego dla studentów uczelni artystycznych.

Wnioski wraz z załącznikami należy dostarczyć do 12 marca br.

Szczegółowe informacje, regulamin konkursu oraz wniosek zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.mazovia.pl w zakładce Konkursy/Szkolenia.

Wszelkie informacje o konkursie można otrzymać pod nr tel. (22) 59 79 536 oraz pod adresem e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

facebook fan page