V Bieg o Złotą Monetę

V Bieg o Złotą Monetę
Wpisany przez MM    piątek, 11 czerwca 2021 09:06   V  Bieg o Złotą Monetę dla podopiecznych Fundacji Przyszłość dla Dzieci odbędzie się 13 czerwca. Łączy on sport, dobrą zabawę i pomaganie.


W tym biegu może brać udział każdy! Co więcej, do wspólnego wyzwania możesz zaprosić, kogo tylko zapragniesz! Rodzinę, przyjaciół, sąsiadów, nawet przypadkowego przechodnia! Wspólnie możemy zrobić więcej, to proste. Dlatego namawiaj do udziału w tym wyjątkowym, wirtualnym biegu każdego, kto przyjdzie ci do głowy!

Następna dobra wiadomość jest taka, że będzie całkowita dowolność rodzaju aktywności fizycznej! W związku w tym, można biegać, truchtać i w tym roku również  -  rower, deskorolka czy inny pojazd z kołami, każda forma ruchu jest dobra by pomagać. Nie liczy się poziom wysportowania! Ważne, że zrobisz to z myślą o potrzebach fundacyjnych dzieci!

Minimalny dystans dla biegających dorosłych to 5 km, a ten dla dzieci powinien być dostosowany do ich ograniczeń wiekowych. Ci którzy będą poruszać się na kółkach(rolki, hulajnogi, rowery), minimalny dystans wynosi 10 km.

Pamiętaj o zarejestrowaniu pokonanego dystansu za pomocą  urządzenia mierzącego pokonane kilometry.

Zarejestruj się na bieg w formularzu na stronie https://superczas.pl/ozlotamonete2021
Wpłać opłatę startową, która w całości jest darowizną na rzecz podopiecznych Fundacji 'Przyszłość dla Dzieci”

Więcej na https://superczas.pl/ozlotamonete2021

 

facebook fan page