W piątek ponowna zmiana organizacji ruchu

W piątek ponowna zmiana organizacji ruchu
Wpisany przez BKJ    czwartek, 29 października 2020 12:46   


W piątek, 30 października w godz. 14.15-18.00 nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu na Starym Mieście i osiedlu Traugutta w Ostrołęce.


Zamknięte będą wjazdy w ulicę Świętokrzyską od strony ul. Kościuszki oraz w Plac 1 Maja od strony ul. Gomulickiego.

Zamknięta będzie również ulica Kurpiowska na wysokości skrzyżowania z ul. Kickiego. Dla usprawnienia ruchu przedłużony będzie wewnętrzny pas ul. Mostowej w kierunku mostu im. kard. Stefana Wyszyńskiego.

Z kolei na placu 1 Maja i wlocie z ul. Warszawskiej i Stacha Konwy do ronda im. ks. Siemowita III ruch będzie kierowany ręcznie.

Kierowcy zjeżdżający z mostu im. gen. A. Madalińskiego w kierunku Ostrołęki będą kierowani w ul. Króla Jana Kazimierza, a następnie Berka Joselewicza. Zablokowane będą wjazdy na plac Bema i w ulice Kilińskiego od strony ul. Obozowej.

Kierowcom samochodów osobowych sugeruje się wyjazd z miasta mostem im. gen. A. Madalińskiego. Najszybsza trasa zaznaczona jest na załączonej grafice zieloną linią.

Czasowa zmiana związana jest z rozpoczętymi pracami, które mają poprawić płynność ruchu kołowego na ulicach Starego Miasta. W tym celu prowadzona będzie obserwacja natężenia ruchu drogowego.
 

 

facebook fan page