W piątek zmiana organizacji ruchu na Starym Mieście i osiedlu Traugutta

W piątek zmiana organizacji ruchu na Starym Mieście i osiedlu Traugutta
Wpisany przez BKJ    czwartek, 22 października 2020 10:48   


W piątek 23 października nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu na Starym Mieście i osiedlu Traugutta w Ostrołęce. Odbędzie się to w godz. 14.15 - 18.


Jak informuje Urząd Miasta zamknięte będą wjazdy w ulicę Świętokrzyską od strony ul. Kościuszki oraz w Plac 1 Maja od strony ul. Gomulickiego.

Zamknięta będzie również ulica Kurpiowska na wysokości skrzyżowania z ul. Kickiego. Dla usprawnienia ruchu przedłużony będzie wewnętrzny pas ul. Mostowej w kierunku mostu im. kard. Stefana Wyszyńskiego.

Z kolei na placu 1 Maja i wlocie z ul. Warszawskiej i Stacha Konwy do ronda im. ks. Siemowita III ruch będzie kierowany ręcznie.

Kierowcy zjeżdżający z mostu im. gen. A. Madalińskiego w kierunku Ostrołęki będą kierowani w ul. Króla Jana Kazimierza, a następnie Berka Joselewicza. Zablokowane będą wjazdy na plac Bema i w ulice Kilińskiego od strony ul. Obozowej.

Kierowcom samochodów osobowych sugeruje się wyjazd z miasta mostem im. gen. A. Madalińskiego. Proszeni są również o stosowanie się do sygnałów nadawanych przez osoby kierujące ruchem.

Czasowa zmiana związana jest z rozpoczętymi pracami, które mają poprawić płynność ruchu kołowego na ulicach Starego Miasta. W tym celu będzie prowadzona obserwacja natężenia ruchu drogowego.

 

facebook fan page