Premiera poruszającego filmu o prawdziwych wypadkach drogowych ,,Wyjątkowo spokojny dzień”

Premiera poruszającego filmu o prawdziwych wypadkach drogowych ,,Wyjątkowo spokojny dzień”
Wpisany przez BKJ    środa, 21 października 2020 12:57   


Już dziś premiera poruszającego filmu o prawdziwych wypadkach drogowych pt.,,Wyjątkowo spokojny dzień”.


Obraz ma na celu podniesienie bezpieczeństwa na lokalnych drogach i zminimalizowanie liczby wypadków, m.in. poprzez uświadomienie kierowców, że za każdym wypadkiem kryje się ludzka tragedia, zarówno osób i rodzin poszkodowanych w wypadkach, ale także ich sprawców.

Akcja jest wspólną inicjatywą Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce, Prezydenta Miasta Ostrołęki oraz Starosty Ostrołęckiego. Film nie powstałby, gdyby nie odwaga rodzin poszkodowanych oraz sprawców tragicznych zdarzeń z terenu naszych dróg, którzy pomimo bólu zdecydowali się na udział w filmie - za co należą się im podziękowania. Mówi podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy, oficer prasowy ostrołęckiej policji.
    Ostrołęcka policja i współtwórcy filmu mają nadzieję, że przyczyni się on do poprawy bezpieczeństwa na drodze i trafi do świadomości jak największej liczby osób.

Link do filmu 'Wyjątkowo spokojny dzień” jest dostępny na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Sferą techniczną filmu zajęli się: Piotr Grzyb z Radia OKO, Robert Kozera z Robert Causari Studio, ostrołęckie Studio Wysmułek, policjanci z Wydziału Prewencji i Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, funkcjonariusze Zakładu Karnego w Przytułach Starych oraz Barbara Marzewska z Atelier Sztuki i Agencja Reklamy Hexan z Ostrołęki.

 

facebook fan page