Mazowieckie dziedzictwo w obiektywie

Reklama
Mazowieckie dziedzictwo w obiektywie
Wpisany przez BKJ    czwartek, 01 października 2020 09:51   


'Dziedzictwo drewnianej architektury Mazowsza” to hasło pierwszej edycji konkursu fotograficznego 'Odkrywamy nasze dziedzictwo”. Organizatorem jest  samorząd województwa mazowieckiego. Konkurs ma na celu zwrócenie uwagi na piękno, bogactwo i różnorodność tradycyjnej architektury Mazowsza.

 
Mówi Marta Milewska, rzeczniczka Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.
 Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zrobić jedno zdjęcie nawiązujące do tegorocznego tematu. Nie chodzi o budynki znajdujące się na terenach skansenów i muzeów wsi. Oceniane będą kreatywność i jakość fotografii. Mogą wziąć udział wszyscy fotografowie amatorzy. Z udziału w konkursie wyłączone są osoby zajmujące się zawodowo fotografią.

Zwycięskie zdjęcia wezmą udział w głosowaniu internautów, w trakcie którego wybrany zostanie zwycięzca konkursu publiczności. Czekają atrakcyjne nagrody pieniężne.
 
Zgłoszenia są przyjmowane do 15 października br. Więcej informacji oraz formularze zgłoszeniowe można znaleźć na stronie mazovia.pl.

Konkurs organizowany jest pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz patronatem artystycznym Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

 

facebook fan page