NABÓR DO ŻŁOBKA

Reklama
NABÓR DO ŻŁOBKA
Wpisany przez BKJ    środa, 30 września 2020 09:11   

Żłobek ogłasza nabór w ramach projektu 'Stworzenie 25 nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 w funkcjonującym Żłobku Miejskim w Ostrołęce”.


Zgłoszenia mogą wysyłać osoby mające dzieci w przedziale wiekowym od 20 tygodnia do 3 roku życia, osoby będące bez pracy i/lub przebywające na urlopie wychowawczym lecz wyrażające gotowość poszukiwania i podjęcia pracy, osoby pracujące i wyrażające chęć utrzymania dotychczasowego zatrudnienia lub przebywające na urlopie macierzyńskim/rodzicielskim i zamysłem powrotu.

Dokumenty rekrutacyjne można składać osobiście w siedzibie Biura Projektu w budynku Żłobka Miejskiego, listownie, bądź elektronicznie na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w terminie od 01.10.2020 r. do 16.11.2020 r.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

 

facebook fan page