Zgłosili zaginięcie 2 młodych osób, które poszły popływać w nocy

Zgłosili zaginięcie 2 młodych osób, które poszły popływać w nocy
Wpisany przez BKJ    wtorek, 04 sierpnia 2020 10:16   Zgłoszenie, które postawiło ,,na nogi” policjantów z Myszyńca i Kadzidła okazało się bezmyślnością młodych ludzi.


W Wykrocie wczoraj w nocy odbywała się impreza zakrapiana alkoholem. Dwie z osób weszły do wody, pozostałe poszły do auta, kierowca był trzeźwy.

Po kilkunastu minutach nieobecności zaczęli się martwić o znajomych, którzy nie wrócili do samochodu i rozpoczęli poszukiwania, lecz bezskutecznie. Na brzegu znaleźli bieliznę 24-latka, ale ani jego, ani 18 - letniej partnerki nie było. Postanowili sprawdzić drogę powrotną do domu. Jadąc autem spotkali 18 - latkę, która nie była w stanie odpowiedzieć na pytanie, gdzie jest jej partner. Zaniepokojeni poinformowali  rodzinę i dalej prowadzili poszukiwania. Sprawa wyglądała na poważną, ponieważ 24 - latek nie wrócił do domu, nie było go też u rodziny i znajomych.

Po kilkugodzinnych poszukiwaniach na własną rękę powiadomili policję. Mundurowi odnaleźli młodego mężczyznę około 20 kilometrów od domu. Okazało się, że po wyjściu z wody spotkał na pomoście znajomych, z którymi pojechał.

Policja apeluje - zanim zrobimy coś tak nieodpowiedzialnego pomyślmy np. o członkach  rodziny. Takie zgłoszenie ogranicza również udzielenie pomocy osobom, które naprawdę jej potrzebują.

 

facebook fan page