KONKURS 'MAZOWSZE BLISKIE SERCU” ­

KONKURS 'MAZOWSZE BLISKIE SERCU” ­
Wpisany przez BKJ    czwartek, 09 lipca 2020 11:21   Już po raz piętnasty samorząd województwa ogłosił konkurs dla fotografów amatorów.  W tym roku uczestnicy zmierzą się z tematem 'Łączy nas Mazowsze”. Zdjęcia można przesyłać do końca lipca. Na autorów najlepszych fotografii czekają nagrody pieniężne.


Temat tegorocznej edycji konkursu ma zachęcić pasjonatów fotografii do podróży po Mazowszu, zwiedzania niezwykłych miejsc i uwieczniania ich na zdjęciach. Mówi Izabela Stelmańska, zastępca dyrektora Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki urzędu marszałkowskiego.
 

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie dwa zdjęcia wykonane na terenie województwa mazowieckiego, które nawiązują do hasła 'Łączy nas Mazowsze”.  

Szczegółowe informacje o konkursie oraz formularze i regulamin znajdują się na stronie: www.mazovia.pl w zakładce konkursy-szkolenia/konkursy-fotograficzne/. Zdjęcia wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

 

facebook fan page