Koncert online - ATERRA


Koncert online - ATERRA
Wpisany przez BKJ    piątek, 03 lipca 2020 10:34   W sobotę 4 lipca odbędzie się profesjonalny koncert on-line zespołu Attera. Niewiele jest w Polsce takich wydarzeń koncertowych, szczególnie w muzyce metalowej, więc można powiedzieć, że przecierają szlaki.

                  
ATERRA i I Was Born Twice łączą siły, by z siedziby Fundacji Barwienia Nadwyobraźni 'Totuart” z Kielc, wystrzelić muzyczną bombę na cały świat. Koncertowy live stream odbędzie się 4 lipca o godz. 20, a bilety na to wydarzenie, w cenie 10 zł, można zakupić na stronie Go Out.
https://goout.net/pl/bilety/aterra+i-was-born-twice/kovg/
Zespoły poznały i zaprzyjaźniły się na imprezie Bloodstock Metal 2 The Masses Poland, gdzie były finalistami ubiegłorocznej edycji tego wieloetapowego konkursu kapel. Oba składy znane są z bardzo żywiołowych występów, więc warto sprawdzić jak poradzą sobie w realiach koncertu on-line. A wszystko to za dychę! ? Zapraszamy!!!
Link do wydarzenia na stronie Go Out:
https://goout.net/pl/kultura-online/aterra+i-was-born-twice/lhnsf/+nvonq/ 
Link do wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/2151539238325107/ 

ATERRA to metalowy zespół pochodzący z Ostrołęki a działający w Warszawie, w skład którego wchodzą: Caruso (wokal, gitara), Tiger (gitara), Jaga (bas), Bart X (sampler, wokal), Twardy (perkusja). Chłopaki kochają występy na żywo o czym świadczy spora liczba zagranych festiwali oraz koncertów m.in. z Hate, Acid Drinkers, Materia, Illusion, Quo Vadis, Lady Pank, Lao Che, Corruption, The Sixpounder, Cochise, Siq, Włochaty oraz to, że byli polskim supportem ARCH ENEMY, PRO-PAIN oraz legendy amerykańskiego hardcore’u – M.O.D. Grupa właśnie nagrała drugą płytę pt.Utopia i materiałem z niej chętnie poczęstuje wszystkich słuchaczy.

https://www.youtube.com/watch?v=w8cOzN1fVAw

I Was Born Twice – charyzmatyczny skład z dwoma głównymi wokalistami grający nowoczesne odmiany muzyki metalowej o warstwie lirycznej budowanej na historiach i spostrzeżeniach Tom’a Tatonia nabytych podczas walki z nowotworem, który kilka lat temu odebrał mu głos. Dziś ponownie jako wokalista, spełnia swój przekaz ze sceny wykrzykując emocjonalnie by nie poddawać się choćby nie wiem co, i korzystać z każdej chwili swojego życia. Agresywna muzyka dla pozytywnych ludzi – według tej dewizy można określić twórczość zespołu. IWBT zostało stworzone w roku 2014. Zespół wydał w tym samym roku EP pt. Tickets to Limbo w klimacie metalcore zmiksowane przez WidekMusic. Po kilkunastu koncertach zespół szukał swojego brzmienia, a w ciągu kolejnych dwóch lat skład zmienił się w swojej formie i liczebności. Niekompletny jeszcze skład nagrał płytę bardzo ciepło przyjętą przez recenzentów, pt. RiseN, za której brzmienie odpowiada Roman Kharyukov. Wiosną 2019 rozpoczął nagrania w Hertz Studio swoje kolejne wydawnictwo. Skład obecnie tworzą: Tom Tatoń – wokal, Filip Kos – wokal, Tomasz Madzia – gitara, Artur Kempny – bas, Jeremi Hamerlak – perkusja.
https://www.youtube.com/watch?v=85zjYLDxPKw

 

facebook fan page