TUPOLEV NOWA FORMACJA MUZYCZNA NA OSTROŁĘCKIM RYNKU

Reklama
TUPOLEV NOWA FORMACJA MUZYCZNA NA OSTROŁĘCKIM RYNKU
Wpisany przez MŁ    poniedziałek, 23 marca 2020 17:28   

Opublikował: Mariusz Łuba

Premiera „Dwóch Okrętów" miała się odbyć kiedy indziej i w innych okolicznościach, ale zdecydowaliśmy, że podzielimy się z Wami tym, co zdołaliśmy stworzyć właśnie teraz. W ten dziwny czas, kiedy zamknięci w domach czekamy na powrót do tej normalności i szarości, na którą zdarza się nam tak często narzekać. Mamy więc nadzieję, że te 5 minut z kawałkiem umili wam czas.
Nie jest to tryskający fajerwerkami teledysk w 8k i milionach kolorów. Nie jest to też nagranie z najlepszego studia w Kalifornii. Jest to nagranie „na setkę" zrealizowane przez naszego gitarzystę Sesyla, do którego za pomocą kilku tanich kamerek zrobiliśmy video. Video, które Mordertza poskładał na darmowym programie. Padło na niego, bo w zespole nikt nie miał na tyle mocnej karty graficznej (sic!). Mocną stroną tego przekazu audiowizualnego jest na pewno fakt, że kawałek powstał od serca i tego zespół wstydzić się nie będzie!!! Jest to spontaniczne działanie 5 kumpli, którzy kilka miesięcy wcześniej jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności zaczęli wspólnie muzykować i wraz z piosenką „Dwa Okręty" powstał w tym czasie materiał na pełny album, który przy sprzyjających wiatrach może mieć premierę jeszcze w tym roku.
Premiera odbyła się 21 marca (Dzień Wagarowicza, w którym nikt nie wagaruje) o godzinie 16.00, na Facebooku i Youtube!

Zobacz materiał wideo

Grafika: Youtube

Jeśli Rock'n'roll to złoto, a Heavy Metal to srebro, to co powstanie ze stopu złota i srebra? - TUPOLEV - najnowszy rockowy odcień na muzycznym pejzażu Ostrołęki.


© 2020 - Tupolev

Członkowie zespołu :
Harry – wokal
Mordertza – gitara
Sesyl – gitara
Włodas – bass
Kinal – perkusja

Miasto rodzinne: Ostrołęka

Strona: http://tupolev.pl
Facebook:
http://facebook.com/tupolevpl
Instagram:
http://instagram.com/tupolevpl
Twitter:
http://twitter.com/tupolevpl/
Subskrybuj :
https://www.youtube.com/channel/UCrHEgxm41fmwwlrQW_lYUUA

 

facebook fan page