Czy ulica Żniwna doczeka się wyrównania? Wnioskuje o to radny Mariusz Łuba z klubu radnych Ostrołęka dla Wszystkich

Reklama
Czy ulica Żniwna doczeka się wyrównania? Wnioskuje o to radny Mariusz Łuba z klubu radnych Ostrołęka dla Wszystkich
Wpisany przez Radio Oko    poniedziałek, 02 marca 2020 17:53   

Radny Mariusz Łuba z klubu radnych Ostrołęka dla Wszystkich złożył interpelację w imieniu mieszkańców ulicy Żniwnej. W ich opinii stan drogi jest bardzo zły i wymaga wyrównania. Poniżej treść interpelacji radnego Mariusz Łuby.

Szanowny Panie Prezydencie!

7 lutego interpelowałem w imieniu mieszkańców ulicy Ostrołęckich Harcerzy o wyrównanie nawierzchni. Bardzo dziękuję za szybkie zajęcie się sprawą i przeprowadzenie prac na ulicy Ostrołęckich Harcerzy, ale także i sąsiedniej ulicy Cieplińskiego. Dziś piszę do Pana z prośbą w imieniu mieszkańców ulicy Żniwnej, którzy zgłosili mi potrzebę wyrównania nawierzchni. Dla zilustrowania dołączam zdjęcia, które zostały dostarczone przez mieszkańców. W ich imieniu proszę o pilne zajęcie się sprawą.

Dodatkowo proponuję, aby miasto przygotowało wykaz ulic, które będą wyrównywane w 2020 roku wraz z planowanym terminarzem prac. Ulice te powinni zgłaszać mieszkańcy w określonym terminie, aby można było je jak najszybciej doprowadzić do właściwego stanu. Wykaz powinien być opublikowany na stronie miasta oraz w lokalnych mediach tak, aby ostrołęczanie mieli duży komfort w uzyskaniu informacji i przygotowali się na ewentualne prace wyrównawcze.

Interpelacja do Urzędu Miasta wpłynęła 28 lutego. Prezydent na odpowiedz ma 14 dni.

Do sprawy wrócimy.

 

facebook fan page