Gmina Olszewo-Borki realizuje projekt "Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego"

Reklama
Gmina Olszewo-Borki realizuje projekt "Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego"
Wpisany przez BKJ    wtorek, 17 grudnia 2019 11:00   

W gminie Olszewo-Borki trwa realizacja projektu „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego”.


Na realizację zadania gmina otrzymała dofinansowanie z Unii Europejskiej w wysokości 74 160,00 zł.

W ramach projektu prowadzone są szkolenia w następujących modułach:

• „Rodzic w internecie”,

• „Moje finanse i transakcje w sieci”,

• „Działam w sieciach społecznościowych”,

• „Tworzę własną stronę internetową (blog)”,

• „Rolnik w sieci”,

• „Kultura w sieci”.

W związku z realizacją zakupiono 12 zestawów sprzętu komputerowego, szafę do przechowywania laptopów oraz planuje się przeszkolić 144 osoby z terenu gminy Olszewo-Borki. Sprzęt ten po zakończeniu realizacji zadania przekazany zostanie Szkołom Podstawowym z terenu gminy Olszewo-Borki.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w szkoleniach zapraszamy do kontaktu:

– osobiście w Urzędzie Gminy w Olszewie-Borkach, pokój nr 25, od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00;

– telefonicznie: 29 761 31 07 wew.125,

– mailowo:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Każdy uczestnik może wziąć udział tylko w jednym szkoleniu. Każde szkolenie zostanie przeprowadzone w wymiarze 16 godzin (2dni x 8godzin).

Szkolenia odbywają się na terenie gminy Olszewo-Borki.

Organizator zapewnia uczestnikom stanowisko pracy wyposażone w komputer przenośny, materiały szkoleniowe oraz obiad i przerwy kawowe.

Pamiętajmy, że INTERNET to ogrom treści i możliwości. Musimy jednak wiedzieć, jak korzystać z niego mądrze i bezpiecznie.

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 działania 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”

 

facebook fan page