Akademia Młodego Animatora – trwa nabór!


Akademia Młodego Animatora – trwa nabór!
Wpisany przez BKJ    wtorek, 25 lutego 2020 12:36   Mazowiecki Instytut Kultury zaprasza do wysyłania zgłoszeń do tegorocznej edycji Akademii Młodego Animatora dla młodzieżowych rad miejskich, gminnych i powiatowych z terenu województwa mazowieckiego. . Uczestnicy wezmą udział w zrealizowanych w ich miejscowościach trzydniowym bezpłatnym cyklu warsztatowym z projektowania wydarzeń kulturalnych. Kolejnym etapem projektu będzie realizacja wymyślonych wydarzeń przy wsparciu finansowym MIK (do 1000 zł). Na spotkaniu podsumowującym projekt w siedzibie MIK będą mieli okazję poznać innych uczestników projektu, zaprezentować owoce swojej pracy, wymienić się swoimi spostrzeżeniami i dobrymi praktykami.

Celem projektu jest pobudzenie kreatywności młodych mieszkańców województwa mazowieckiego, którzy angażują się w życie swojego lokalnego samorządu, wsparcie ich pomysłów i wyposażenie w wiedzę, którą będą mogli wykorzystać w przyszłości.

Szczegóły, regulamin oraz formularz dostępne są na stronie Mazowieckiego Obserwatorium Kultury (www.mazowieckieobserwatorium.pl) w zakładce Projekty.

W 2020 r. młodzież będzie projektować w duchu zero waste. Nabór zgłoszeń potrwa do 29 lutego.

 

facebook fan page