Jest odpowiedź na interpelację radnego Mariusza Łuby w sprawie wyrównania nawierzchni ul. Ostrołęckich Harcerzy

Reklama
Jest odpowiedź na interpelację radnego Mariusza Łuby w sprawie wyrównania nawierzchni ul. Ostrołęckich Harcerzy
Wpisany przez Radio Oko    wtorek, 18 lutego 2020 14:58   

7 lutego na biurko Prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika wpłynęła interpelacja radnego Mariusza Łuby (Ostrołęka dla Wszystkich) w sprawie wyrównania nawierzchni przy ulicy Ostrołęckich Harcerzy.

- Zwrócili się do mnie mieszkańcy ulicy Ostrołęckich Harcerzy, którzy twierdzą, że od dłuższego czasu droga ta jest w fatalnym stanie, a poruszanie się po niej przysparza im trudności. W imieniu mieszkańców proszę o interwencję – wyrównanie tej drogi, a docelowo, w miarę posiadanych środków budowę ulicy. Zdaję sobie sprawę, że równanie nawierzchni wykonywane jest zazwyczaj dwa razy w roku. Nie mniej jednak proszę o rozwiązanie problemu w najszybciej możliwym terminie - pisze radny Mariusz Łuba.

13 lutego Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik odniósł się do interpelacji radnego Mariusza Łuby. Poniższa odpowiedź z pewnością usatysfakcjonuje mieszkańców, którzy zgłosili problem radnemu.

- W odpowiedzi na Pana interpelację z dnia 6 lutego 2020 roku informuję, prace związane z profilowaniem nawierzchni ulicy Ostrołęckich Harcerzy odbędą się w okresie wiosennym bieżącego roku. W 2019 roku ulica Ostrołęckich Harcerzy była profilowana trzykrotnie, wbudowano 60 ton żwiru drogowego. Stan nawierzchni gruntowej jest ścisłe powiązany z warunkami atmosferycznymi oraz natężeniem ruchu pojazdów na drodze - odpowiedział prezydent Łukasz Kulik.

 

 


 

facebook fan page