Wszedł do mieszkania, częstował się posiłkiem i groził pozbawieniem życia


Wszedł do mieszkania, częstował się posiłkiem i groził pozbawieniem życia
Wpisany przez BKJ    wtorek, 18 czerwca 2019 12:55   Policjanci z ostrołęckiego wydziału patrolowego zatrzymali mężczyznę, który wtargnął do mieszkania kobiety i groził jej pozbawieniem życia. Trafił do policyjnego aresztu.


Do niecodziennego zdarzenia doszło w minioną sobotę w Ostrołęce. Do dyżurnego zadzwoniła roztrzęsiona 64-latka i poinformowała, że do jej mieszkania wtargnął obcy mężczyzna, dosiadł się do przygotowanego posiłku, a gdy kobieta zwróciła mu uwagę zagroził jej pozbawieniem życia. Agresora spłoszyła osoba postronna i mężczyzna uciekł w kierunku jednego z ostrołęckich osiedli mieszkaniowych.

Już po kilku minutach od zgłoszenia ostrołęccy policjanci zatrzymali odpowiadającego rysopisowi mężczyznę. Okazał się nim 37-letni mieszkaniec Ostrołęki. Został rozpoznany przez seniorkę, a następnie osadzony w policyjnym areszcie.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu dotyczącego gróźb karalnych. Te przestępstwo jest zagrożone karą do 2 lat pozbawienia wolności.
 

 

facebook fan page