Reklama
Prezydent wyróżnił najlepszych
Wpisany przez BKJ    czwartek, 21 czerwca 2018 10:56   



Samorządowa Gala Uczniowska zgromadziła 20 czerwca w Ostrołęckim Centrum Kultury najlepszych uczniów wyróżniających się najwyższą średnią ocen, osiągnięciami na olimpiadach oraz  wybitnymi pozanaukowymi osiągnięciami w obszarze sportu, kultury i działalności społecznej.
 



Podkreśla prezydent Janusz Kotowski.
Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i placówek ponadgimnazjalnych odebrali nagrody już po raz jedenasty.
 



Na sportowy, naukowy czy artystyczny sukces każda z wyróżnionych osób ciężko pracowała przez cały rok.

 



Uczniowie w tym roku dodatkowo otrzymali pamiątkowe medale nawiązujące do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Stypendium edukacyjne

1.  Maria Elżbieta Zielińska Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Ks. Jana Twardowskiego
2.  Dominik Opęchowski  Gimnazjum nr 1 im. Janusza Kusocińskiego
3.   Daria Długołęcka Gimnazjum nr 1 im. Janusza Kusocińskiego
4.   Natalia Kulesza Gimnazjum nr 1 im. Janusza Kusocińskiego
5.   Łucja Karolina Wysocka  Gimnazjum nr 1 im. Janusza Kusocińskiego
6.   Filip Gołaś Gimnazjum nr 5 w Zespole Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej
7.   Zuzanna Pasikowska Gimnazjum nr 5 w Zespole Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej

Najwyższa średnia ocen z całego cyklu nauczania w szkole
                    
1.  Izabela Duszak Gimnazjum nr 1 im. Janusza Kusocińskiego
2.  Magdalena Pstrągowska  Gimnazjum nr 2 im. Danuty Siedzikówny 'Inki”
3.  Wiktoria Żebrowska Gimnazjum nr 3 im. Adama Mickiewicza
4.  Mateusz  Klimaszewski Gimnazjum nr 3 im. Adama Mickiewicza
5.  Dominika Misiak Gimnazjum nr 4
6.  Kinga Skowrońska Gimnazjum nr 5 w Zespole Szkół nr 5 im Unii Europejskiej
7.   Natalia Rudzik  Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Ks. Jana Twardowskiego
8.   Klaudia Zalewska  Niepubliczne Gimnazjum
9.   Magdalena Suchecka   Gimnazjum Klasyczne im. Papieża Jana Pawła II
10.  Wioletta Pieńkosz   II Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Toniego Halika
11.  Wiktor Kowalczyk Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Ks. Jana Twardowskiego
12.   Patryk Zięba  Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Ks. Jana Twardowskiego


Najwyższa średnia ocen w klasyfikacji końcoworocznej w szkole
                   
1.   Laura Jerzyło Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza
2.   Kinga Czaplicka Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica
3.   Julia Morawska Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza
4.   Aleksandra Gurniak Szkoła Podstawowa nr 4
5.   Eliza Napiórkowska Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej
6.   Iga Kłos Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego
7.   Amelia Netkowska Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego
8.   Oliwia Marczak Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II
9.   Mateusz Bryk Szkoła Podstawowa w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Ks. Jana Twardowskiego
10.  Wiktor Laskowski Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego   im. Ks. Jana Twardowskiego
11.  Wiktoria Ciborowska 'Kolorowa Szkoła” Niepubliczna Szkoła Podstawowa
12.  Patryk Wekwejt  Gimnazjum nr 1 im. Janusza Kusocińskiego
13.  Jan Maciej Masztalerz Gimnazjum nr 1 im. Janusza Kusocińskiego
14.  Karolina Nikodemska Gimnazjum nr 2 im. Danuty Siedzikówny 'Inki”
15.  Zuzanna Bączek                                    Gimnazjum nr 3 im. Adama Mickiewicza
16. Izabela Duszak  Gimnazjum nr 4
17. Karolina Pianka Gimnazjum nr 5 z Zespole Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej
18.  Konrad Ciborowski Gimnazjum nr 6 Mistrzostwa Sportowego
19.  Anna Chodkowska                                    Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Ks. Jana Twardowskiego
20.  Maria Helena Zyśk Gimnazjum Klasyczne im. Papieża Jana Pawła II
21.  Patrycja Ciborowska  Niepubliczne Gimnazjum
22.  Adrian Wenda  Gimnazjum w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Ks. Jana Twardowskiego
23.  Daniel Kaliszewski  I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Józefa Bema
24.   Bruno Mircevski  II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida
25.   Kamil Kołakowski  III   Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej
26.   Karolina Tyszka V Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Zawodowych nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
27.   Kacper Berg Liceum Klasyczne im. Papieża Jana Pawła II
28.    Karolina Wnuk Liceum Klasyczne im. Papieża Jana Pawła II
29.   Przemysław Mroczkowski  II Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Toniego Halika
30.   Daniel Krystian Technikum nr 1 w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 im. Józefa Psarskiego
31.   Sebastian Ogonowski  Technikum nr 1 w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 im. Józefa Psarskiego
32.   Sylwia Wronowska Technikum nr 2 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich
33.   Dominik Wielczyk Technikum nr 3 w Zespole Szkół Zawodowych nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
34.   Patrycja Miecznikowska  Technikum w Zespole Szkół Zawodowych nr 4 im. Adama Chętnika
35.   Paweł Bastek Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Ks. Jana Twardowskiego

Wybitne pozanaukowe osiągnięcia w obszarze sportu, kultury, działalności społecznej
                   
1.     Natalia  Grala Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza
2.     Natalia Dawid  Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica
3.    Zuzanna Sikora Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza
4.    Rafał Krawczyk  Szkoła Podstawowa nr 4
5.    Maciej Kułas  Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej
6.    Bartosz  Borkowski  Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego
7.    Marta Dobkowska Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II
8.    Adam Zięba Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II
9.     Szymon Teofilak  Szkoła Podstawowa w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. Ks. Jana Twardowskiego
10.   Lena Wilczyńska Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Ks. Jana Twardowskiego
11.   Dominika Hakało Szkoła Podstawowa przy Liceum Klasycznym im. Papieża Jana Pawła II
12.   Aleksandra Ciechowicz  Gimnazjum nr 1 im. Janusza Kusocińskiego
13.   Zuzanna Brewczyńska Gimnazjum nr 2 im. Danuty Siedzikówny 'Inki”
14.   Kamil Łuba  Gimnazjum nr 3 im. Adama Mickiewicza
15.   Małgorzata Śmiarowska  Gimnazjum nr 4
16.   Karolina Kaczyńska  Gimnazjum nr 5 z Zespole Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej
17.   Julia  Kochańska Gimnazjum w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. Ks. Jana Twardowskiego
18.   Katarzyna Stefko Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Ks. Jana Twardowskiego    
19.   Paulina Emilia Paczkowska Niepubliczne Gimnazjum
20.   Marta Łada  I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Józefa Bema
21.       Bartosz       Gąska                                    I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Józefa Bema
22.       Piotr Szewczyk                                    II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida
23.       Weronika Czajka                                    III Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej
24.     Monika Dębowska V Liceum Ogólnokształcące w   Zespole Szkół Zawodowych nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
25.    Natalia   Pyskło Liceum Klasyczne im. Papieża Jana Pawła II
26.     Damian   Niedźwiecki   II Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Toniego Halika
27.     Natalia Rama  Technikum nr 1 w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 im. Józefa Psarskiego
28.    Kacper   Suchowiecki  Technikum nr 2 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im 5 Pułku Ułanów Zasławskich
29.     Magdalena Kłos                                    Technikum nr 3 w Zespole Szkół Zawodowych nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
30.    Katarzyna Brzozowska Technikum nr 4 w Zespole Szkół Zawodowych nr 4 im. Adama Chętnika
31.     Adam Drearski   Szkoła Branżowa I Stopnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Ks. Jana Twardowskiego.

 

facebook fan page