Nowe struktury partii POROZUMIENIE

Nowe struktury partii POROZUMIENIE
Wpisany przez BKJ    poniedziałek, 11 grudnia 2017 10:18   POROZUMIENIE przygotowuje się do wyborów samorządowych i parlamentarnych. W tym celu decyzją Zarządu Krajowego rozpoczął się proces powoływania struktur lokalnych ugrupowania. Dotychczasowe Zarządy Wojewódzkie są sukcesywnie zastępowane Zarządami Okręgowymi, obejmującymi swoim zasięgiem okręgi wyborcze do Sejmu RP.

Prezesem w okręgu nr 18 (Siedlecko-Ostrołęcki) został Marek Zagórski - Poseł na Sejm RP, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Cyfryzacji, wiceprezesi to: Andrzej Kania z Ostrołęki i Jacek Kozaczyński z Siedlec. Członkami Zarządu zostali: Barbara Jarzyna z Garwolina, Adam Laskowski z Mińska Mazowieckiego, Rafał Barański z Makowa Mazowieckiego, Krzysztof Stawicki z Siedlec, Marek Trzciński z Myszyńca.


POROZUMIENIE jest partią polityczną, która powstała w wyniku połączenia dotychczasowej Polski Razem Zjednoczonej Prawicy z Republikanami, środowiskami wolnościowymi i samorządowymi. Założycielem i Prezesem Porozumienia jest Jarosław Gowin - Wicepremier, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

 

facebook fan page