Reklama
'Mundur na rowerze” dla chorego Marcina
Wpisany przez BKJ    środa, 18 października 2017 09:45   Policjanci z wydziału zamiejscowego Komendy Wojewódzkiej zs. w Radomiu, którzy na co dzień pełnią służbę w Ostrołęce wraz z funkcjonariuszami z Zakładu Karnego w Przytułach Starych wzięli udział w ogólnopolskiej akcji 'Mundur na rowerze'. Jej celem jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz pomoc w leczeniu ciężkiej choroby nowotworowej - mięsaka, z którą zmaga się policjant z Rzeszowa.


'Mundur na rowerze” to nieformalna grupa, zapoczątkowana przez ekipę administratorów strony PMF, do której należą, m.in. funkcjonariusze Policji, Straży Granicznej, Służby Więziennej, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Ochrony Kolei, żołnierzy Wojska Polskiego i Krajowej Administracji Skarbowej.
W akcję zaangażowało się około 150 funkcjonariuszy różnych służb. Łączy ich pasja - jazda na rowerze, ale także chęć niesienia pomocy innym. Mówi asp. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.Osoby, które chcą pomóc Marcinowi w walce z chorobą, mogą wpłacać środki na rachunek bankowy: Podkarpacki Bank Spółdzielczy Oddział w Przemyślu ul. Mickiewicza 4, 37-700 Przemyśl 90 8642 1155 2015 1506 0396 0003 w tytule wpłaty “Mundur na rowerze” - darowizna dla Marcina.

fot. mazowiecka.policja.gov.pl

 

facebook fan page