Reklama
Hostel FORTIS zaprasza turystów, gości biznesowych i sportowców
Wpisany przez BKJ    środa, 11 października 2017 12:40   Hostel FORTIS to obiekt zlokalizowany w centrum Ostrołęki, oferujący 58 miejsc noclegowych w pokojach jednoosobowych i dwuosobowych. Zaletą obiektu jest dogodne położenie bezpośrednio w kompleksie Stadionu Miejskiego w Ostrołęce i w pobliżu Parku Wodnego Aquarium przy ulicy Witosa 2, co stwarza idealne warunki dla sportowców przebywających na obozach, jak również dla gości biznesowych i turystów, chcących się zrelaksować po pracy czy  po zwiedzaniu okolicy.

Obiekt przeszedł generalny remont, został też nowocześnie i wszechstronnie wyposażony. Gościom gwarantuje wypoczynek o wysokim standardzie. Pokoje są wyposażone w nowe meble oraz sprzęt RTV. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie. Goście mogą również skorzystać z oferty restauracji czynnej w godzinach 7-22. Cena zakwaterowania zorganizowanej grupy, zawsze podlega negocjacji. Zapewniamy bezpłatny parking oraz dostęp do  Wi-Fi.

HOSTEL
ul. Witosa 1
tel. 29 760-68-89
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

CENNIK

Cena za jedną dobę brutto:

POKÓJ 1-OSOBOWY     ze śniadaniem - 110,00 zł
POKÓJ 2-OSOBOWY     ze śniadaniem - 170,00 zł
POKÓJ 2-OSOBOWY PREMIUM ze śniadaniem - 220,00 zł
SALA KONFERENCYJNA - 70zł/h.

Ceny dotyczą klientów indywidualnych.

Ceny dla klubów i stowarzyszeń sportowych ustalane są na podstawie odrębnych umów lub jednorazowych zleceń.

galeria

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

 

 

facebook fan page