Reklama
Historyczna gra miejska
Wpisany przez BKJ    wtorek, 19 września 2017 13:01   Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na kolejną edycję historycznej gry miejskiej. Tegoroczna odsłona nosi tytuł 'Sztambuch legionisty” i odbędzie się 7 października

Gracze wcielą się w członków ekipy filmowej poszukującej tytułowego sztambucha należącego do oficera 1. Pułku Ułanów Legionów Polskich. Poszukiwania będą okazją do poznania losów legionistów, których hart ducha, poświęcenie i patriotyzm przyczyniły się do odzyskania przez  Polskę niepodległości. Nie zabraknie także wzruszającej historii miłosnej oraz tak ważnych dla mieszkańców Ostrołęki akcentów regionalnych.

Początek gry zaplanowano na godzinę 11 w budynku Muzeum Kultury Kurpiowskiej (pl. gen J. Bema 8). Do udziału w zabawie organizatorzy zapraszają grupy liczące od 2 do 5 osób.

Aby wziąć udział w grze, należy zgłosić drużynę w terminie do 1 października na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Regulamin i szczegóły znajdują się na stronie internetowej: www.muzeum.ostroleka.pl oraz na fanpage’u MKK na Facebooku.

 

facebook fan page