Reklama
Już w lipcu na terenie Kurpiowszczyzny odbędzie się 'Przystanek Pat'.
Wpisany przez BKJ   

W ramach ogólnopolskiej akcji profilaktycznej przez kilka dni młodzież z kraju i z zagranicy weźmie udział w blisko 40 warsztatach artystycznych, spektaklach i koncertach. W tym czasie nasz region odwiedzą goście z  Belgii, Brazylii, Kuby, Litwy, Niemiec, Ukrainy i Węgier.

6 czerwca w Urzędzie Miasta Ostrołęki odbyło się spotkanie organizatorów i koordynatorów akcji z policji, straży granicznej, samorządów Ostrołęki i Kadzidła, nauczycieli oraz dyrektorów ILO i ZSZ nr 4, w których będzie baza PaT. Mówi insp. Grzegorz Jach z Komendy Głównej Policji, pomysłodawca i animator przedsięwzięcia.


Ogólnopolska Akcja Profilaktyczno-Artystyczna VI Przystanek PaT Ostrołęka / Kadzidło została oficjalnie wpisana (Budapeszt, 28.02.2011 r.) do programu Europejskiej Sieci Zapobiegania Przestępczości EUCPN i będzie otwierać w tym obszarze Prezydencję Polski w Unii Europejskiej informuje Elżbieta Rusiniak, Naczelnik Wydziału Profilaktyki i Współpracy ze Społeczeństwem w Departamencie Analiz i Nadzoru MSWiA.


VI Przystanek PaT odbędzie się w dniach 5-10 lipca.