VII ''Kurpiowski Jantar''
Wpisany przez BKJ   



'Granie bez barier' pod takim hasłem odbył się VII Ogólnopolski Turniej Ringo 'Kurpiowski Jantar' w Szafarczyskach. Wzięło w nim udział ponad stu młodych zawodników o zawodniczek, głównie z naszego regionu.


Ringo jak podkreśla organizator i dyrektor szkoły w Szafarczyskach Sylwia Smilgin-Kamińska, jest grą bardzo dynamiczną i wymaga wielorakich umiejątności od zawodników.


Tegoroczna nagroda główna - 'Kurpiowski Jantar' - trafił do Karoliny Złotuchy z Bartoszyc i Mateusza Kowalczyka z Warszawy.


galeria


Wyniki kategorii głównych (czołowe trójki)

Kategorie indywidualne:
Żak:
1. Piotr Maj - Warmińsko-Mazurskie Towarzystwo Ringo (Bartoszyce)
2. Cezary Kowalczyk - Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Lelis)
3. Michał Subczyński - ULKS 'Dąbrowiaki” - Dąbrówka

Żaczka:
1. Amelia Gromek - Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Nasiadki)
2. Anna Nalewajk - Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Lelis)
3. Kaja Laćkowska - ULKS 'Olcha” Olszewka

Młodzik:
1. Dawid Siernicki- Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Nasiadki)
2. Adam Piątkowski – ULKS 'Olcha” Olszewka
3. Janusz Marzewski- Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Nasiadki)

Młodziczka:
1. Izabela Pędzich - Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Nasiadki)
2. Monika Wangryn - UKS 'Mogielanka” Mogielnica
3. Iwona Traczewska - Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Nasiadki)

Kadetka:
1. Karolina Złotucha - Warmińsko-Mazurskie Towarzystwo Ringo (Bartoszyce)
2. Zuzanna Leszczyńska – Warszawskie Towarzystwo Ringo
3. Kamila Urbańska - Warmińsko-Mazurskie Towarzystwo Ringo (Bartoszyce)

Kadet:
1. Paweł Wangryn - UKS 'Mogielanka” Mogielnica
2. Patryk Brzeski - Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Lelis)
3. Konrad Surgiewicz - Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Lelis)

Juniorka:
1. Paulina Wangryn - UKS 'Mogielanka” Mogielnica
2. Marlena Orzołek - Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Nasiadki)
3. Agnieszka Marzewska - Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Nasiadki)

Junior:
1. Mateusz Kowalczyk - Warszawskie Towarzystwo Ringo
2. Bartosz Majchrowski - UKS 'Mogielanka” Mogielnica
3. Jakub Brzeski - Kurpiowskie Towarzystwom Ringo (Lelis)

Kategorie drużynowe:
Trójki mieszane do lat 10:
1.Sebastian Kamiński/ Amelia Gromek/ Przemysław Duszak - KTR 'Jantar”(Nasiadki)
2.Kacper Dąbrowski/ Marcel Grzywnowicz/ Martyna Kot - Mogielnica/Bartoszyce/Goszczyn
3.Cezary Kowalczyk/ Ksawery Tkacz/ Anna Nalewajk - KTR 'Jantar”(Lelis)

Trójki mieszane do lat 13:
1.Dawid Siernicki/ Izabela Pędzich/ Piotr Kamińska - KTR 'Jantar” (Nasiadki)
2.Jolanta Traczewska/ Damian Szymczyk/ Iwona Traczewska - KTR 'Jantar” (Nasiadki)
3.Monika Wangryn/ Dominika Andryka/ Jakub Martyniak - Mogielnica

Dwójki szkolne chłopców do lat 16:
1.Patryk Brzeski/ Konrad Surgiewicz - KTR 'Jantar” (Lelis)
2.Paweł Wangryn/ Hubert Komorowski - UKS Mogielnica/Goszczyn
3.Wiktor Puławski/ Bartek Bloch - KTR 'Jantar” (Lelis/Nasiadki)

Dwójki szkolne dziewcząt do lat 16:
1.Karolina Złotucha/ Kamila Urbańska - W-MTR Bartoszyce
2.Zuzanna Leszczyńska/ Patrycja Roszczyk - WTR Warszawa
3.Klaudia Orzołek/ Lidia Kamińska - KTR 'Jantar” Lelis

Dwójki mieszane do lat 19:
1.Karolina Siernicka/Mateusz Kowalczyk - KTR 'Jantar” (Nasiadki)/ WTR Warszawa
2.Paulina Wangryn/ Bartosz Majchrowski - Mogielnica
3.Marlena Orzołek/ Jakub Brzeski - KTR 'Jantar” (Nasiadki/Lelis)