14.4 C
Ostrołęka
środa, 4 października 2023 r.

Inauguracja DKF

REKLAMA

Ostrołęckie Centrum Kultury i Dyskusyjny Klub Filmowy REJS zapraszają 26 września godz. 18. na obchody jubileuszu – XXX-lecia i inaugurację roku 2022/2023 DKF 'Rejs’. Podczas spotkania zaplanowano przedpremierowy pokaz filmu TONIA oraz spotkanie z reżyserem Marcinem Bortkiewiczem.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Celem działalności DKF-u jest szerzenie kultury filmowej. Troska o widza nakazuje dbałość w układaniu programu klubu, jak i zapraszaniu gości ze świata filmu.

Dyskusyjny Klub Filmowy REJS istnieje od 1992 roku. Skupia aktywną grupę miłośników niekomercyjnego kina. Prowadzi go Barbara Saniewska-Cichoń.

Istotną funkcją Dyskusyjnego Klubu Filmowego 'Rejs” jest popularyzacja współczesnego kina polskiego. Od początku swojej działalności w DKF odbywały się projekcie filmów polskich z udziałem ich twórców.
Ważne miejsce w działalność Klubu odgrywa popularyzacja filmu dokumentalnego, ze szczególnym uwzględnieniem polskiej szkoły dokumentu.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex