-2.8 C
Ostrołęka
poniedziałek, 6 lutego 2023 r.

Groził, pobił i uszkodził samochód

REKLAMA

Policyjny dozór, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego i 4 zarzuty popełnienia przestępstwa usłyszał 24-latek. Groził swojemu znajomemu, wybił szybę w jego aucie, urządził za nim pościg samochodowy i zaatakował na oczach przechodniów w centrum miasta.

W poniedziałek dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie otrzymał zgłoszenie, że dwóch mężczyzn wyszło z pojazdów, zostawiając je na jezdni i biją się.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Funkcjonariusze ustalili, że konflikt między mężczyznami rozpoczął się na parkingu pod jedną z wyszkowskich szkół. 24-latek podszedł do znajomego mu 19-latka, groził mu, a następnie wybił szybę w jego aucie i uderzył. Ten chcąc uniknąć dalszej awantury postanowił uciec i wykonując manewr nagłego cofania uderzył w pojazd, którym przyjechał napastnik.

Wtedy rozpoczął się pościg ulicami Wyszkowa. Sytuacja zaogniła się, kiedy pojazdy stanęły na jednej z ulic w korku. Wówczas 24-latek wyskoczył z samochodu, wyciągnął 19-latka z jego auta i na oczach przechodniów oraz innych kierujących zaczął zadawać mu ciosy. Na miejsce szybko przyjechali policjanci, którzy udzielili pomocy pokrzywdzonemu i zatrzymali napastnika. Przewieźli 24-latka do aresztu.

Prokurator zastosował wobec niego dozór policji i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego. Usłyszał również 4 zarzuty popełnienia przestępstwa.

Grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex