-2.8 C
Ostrołęka
piątek, 2 grudnia 2022 r.

Gładko, łatwo i przyjemnie

REKLAMA

Przed własną publicznością SPS Volley Ostrołęka pewnie wygrywa mecz, pokonując IŁ Capital IProArt Huragan VC Stare Babice.

Na to spotkanie kibice ze Starych Babic czekali i liczyli na punkty. No właśnie. Jak się okazało liczyli punkty, które im uciekały, a także sekundy, które przypominały o powrocie do domu. Było gładko, łatwo i przyjemnie. Trener Arkadiusz Piasta miał doskonałą okazję, aby w trzecim secie na boisko wpuścić nasze wspaniałe rezerwy. Chłopaki nie zawiedli i pokazali się z bardzo dobrej strony. Takie występy naszych siatkarzy aż chce się oglądać! Gratulujemy wygranej.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

SPS Volley Ostrołęka vs IŁ Capital IProArt Huragan Stare Babice 3:0 (25:19, 25:17, 25:21)

Tabela I ligi mazowieckiej

Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety –pkt +pkt –
1SPS Volley Ostrołęka5134146469406
2POLCANEX Kobyłka4114123353302
3Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec493116385353
4ProNutiva SKK Belsk Duży593118445409
5PSG KPS Siedlce II483118410377
6IŁ Capital Huragan Stare Babice583910411414
7GKS JAGUAR Wolanów541712396430
8UKS Herkules Sulejówek43159285334
9KTS Flot Iskra Warszawa410412339389
10Żyrardowskie Stowarzyszenie Siatkówki „Len”400212264343

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex