16.6 C
Ostrołęka
poniedziałek, 26 września 2022 r.

Droga Na Ostrołękę z sześcioma nominacjami w Plebiscycie Dyliżanse

REKLAMA

Droga Na Ostrołękę otrzymała sześć nominacji w Plebiscycie Dyliżanse. Formacja po raz kolejny została dostrzeżona przez fanów muzyki country i tym razem również powalczy o miano Zespołu Roku. Wojciech Dudkowski ma szansę na dwa tytuły: Wokalisty Roku i Artysty Roku.

Ostatni krążek grupy ‘Czasem zajrzyj do nas’ został nominowany w kategorii Płyta Roku, a utwory ‘JUANITA’ i LEPIEJ ZATAŃCZ ZE MNĄ JESZCZE DZIŚ’ mogą zostać Piosenką Roku.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Tytuł Zespołu Roku do formacji z Ostrołęki trafiał już pięć razy, również trzy razy Wojciech Dudkowski został wybrany Artystą Roku. Muzycy przez lata odbierali także nagrody m.in w kategorii Piosenka Roku.

‘Dyliżanse’ to plebiscyt na najpopularniejszych i najlepszych wykonawców muzyki country w Polsce, doceniane są również ich dokonania oraz wydarzenia, które wpływają na promocję gatunku. Plebiscyt organizowany jest od 1998 roku przez countrowy magazyn ‘Dyliżans’.

Fot. Droga Na Ostrołękę
www.wojciechdudkowski.pl

Poprzedni artykułZaginął Józef Pawłowski
Następny artykułWiadomości Europejskie

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex