4.4 C
czwartek, 25 kwietnia 2024 r.

Cztery metale dla zawodników z Ostrołęki

Zawodnicy z WOPR-OS zdobyli 4 medale, 2 srebrne i 2 brązowe podczas Grand Prix Polski w ratownictwie wodnym, które odbyły się 27 marca w Warszawie.

W trakcie zawodów rozegrano dwie konkurencje drużynowe (4×50 z przeszkodami, 4×25 m holowanie manekina) oraz cztery konkurencje indywidualne (200 m z przeszkodami, 50 m ratowanie manekina, 100 m ratowanie manekina w płetwach, 100 m ratowanie kombinowane). Zawodnicy z Ostrołęki podczas swoich startów zdobyli 4 medale (2 srebrne, 2 brązowe) oraz osiągnęli wiele wartościowych wyników.

W wyścigu sztafetowym na dystansie 4×50 m z przeszkodami zespół w składzie Hubert Nakielski, Mateusz Adamowski, Kacper Mierzejewski, Adam Wiśniewski zdobył srebrny medal, natomiast w sztafecie 4×25 m holowanie manekina zespół w składzie Hubert Nakielski, Mateusz Adamowski, Kacper Mierzejewski, Kamil Bojarski zdobył brązowy medal.

W zawodach wzięło udział prawie 200 zawodników z szesnastu klubów z całego kraju.