16.6 C
Ostrołęka
poniedziałek, 26 września 2022 r.

Blisko 15 kolejnych inwestycji ze wsparciem samorządu Mazowsza

REKLAMA

Władze Mazowsza pomagają lokalnym samorządom w realizacji kolejnych inwestycji. Tym razem wsparcie trafi na realizację 8 inicjatyw rad senioralnych oraz 6 inwestycji sportowych. Wartość dofinansowania to ponad 1,7 mln zł. Umowy w tej sprawie podpisała członkini zarządu województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Od maja władze regionu podpisują umowy z lokalnymi samorządowcami na wsparcie w ramach mazowieckich programów wsparcia. W bieżącym roku dzięki pomocy sejmiku województwa zrealizowane zostaną tysiące inwestycji w całym regionie.

‘Mazowsze dla sportu 2022” to jeden z autorskich programów wsparcia realizowanych przez samorząd województwa mazowieckiego od 2018 roku. Od początku jego trwania dzięki ponad 60 mln zł udało się wybudować lub zmodernizować ponad 500 obiektów sportowych. W tym roku samorząd Mazowsza przeznaczył rekordowe 41 mln zł na kolejne sportowe inwestycje. Umowy w tej sprawie podpisało 6 gmin z regionu, wśród nich Rzekuń.

Na ten cel Gmina Rzekuń pozyskała 300 000 złotych.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex