28.3 C
Ostrołęka
sobota, 31 lipca 2021 r.

Wieniec Dożynkowy

REKLAMANOWY-SALON-IVECO-W-OSTROŁĘCE-TARGOR-TRUCK

Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym ‘Wieniec Dożynkowy’ oraz zachęca do popularyzacji wiedzy o dawnych zwyczajach dożynkowych.

Jest adresowany do stowarzyszeń, sołectw, zespołów folklorystycznych, Kół Gospodyń Wiejskich, Kół Rolniczych, instytucji kultury i osób fizycznych z gmin Powiatu Ostrołęckiego.

REKLAMA

Do konkursu można zgłosić tylko jeden wieniec dożynkowy, który powinien być wykonany ze zbóż i kwiatów przy użyciu dawnych ozdób. Wysokość i kształt wieńca jest dowolna, jednakże musi być on zgodny z tradycją dożynkową.

Wstępny formularz zgłoszeniowy można wysyłać do 16 sierpnia 2021 r. na adres mailowy ckbis.lelis@onet.pl z dopiskiem nazwy uczestników bądź uczestnika konkursu oraz nazwą gminy, z której pochodzi wieniec.

Szczegółowych informacji dotyczących konkursu udziela dział promocji i sportu w CK-BiS w Lelisie pod numerem 29 761 10 77, wzór karty zgłoszeniowej oraz regulamin konkursu możemy znaleźć na stronie www.ckbislelis.pl.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
REKLAMA

Ostatnie wiadomości

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x