11.1 C
Ostrołęka
środa, 18 maja 2022 r.

5 X PODIUM DLA MKKK NA BUSHI-DO CUP 2022

REKLAMA

5 medali w tym jeden złoty trafiło do zawodników MKKK z Ostrołęki. Na najwyższym stopniu podium stanął Szymon Nalewajk, srebro wywalczył Aleksander Prusinowski, a brązowe medale Dominik Domian, Jan Kołakowski i Szymon Brzuzy.

9 kwietnia zawodnicy MKKK wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate – Kata & Kumite – Bushi-Do CUP 2022, który zgromadził ponad pół tysiąca zawodników z 45 klubów z całej Polski. Organizatorem turnieju był Starachowicki Klub Karate Kyokushin.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Chłopcy musieli stoczyć przynajmniej po trzy walki, żeby znaleźć się w finałowej czwórce, co daje 5 wygranych pojedynków w przypadku zdobycia złotego medalu przez Szymona Nalewajka.

Wszyscy zawodnicy pokazali charakter i bardzo dobre przygotowanie. MKKK to klub znajdujący się w czołówce polskiego karate bez podziału na organizacje, a młodzicy i juniorzy na każdych zawodach punktują w znakomitym stylu zdobywając wiele wyróżnień.

Opiekunami grupy byli sensei Kinga Przybyłek i sensei Krzysztof Pszonak, którzy pełnili funkcję sekundantów oraz sensei Wojciech Domański w roli sędziego.

FOT. MKKK

Czytaj więcej

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex
()
x