Reklama
Grająca szafa

 

Zaproś Grającą Szafę do siebie na imprezę. Ty i Twoi Goście
przeżyjecie wspaniałą przygodę

email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zobacz ostatnią imprezę z Grającą Szafą

 
SZAFA W ZABIELU 31.03.2013
Wpisany przez AG   

Już 31 marca 2013 w pierwszy dzień Świąt Grająca Szafa zagra na żywo w Zabielu (za Suskiem Starym) wraz z Grającą Szafą zagra zespół BLUE BOYS. Organizatorami imprezy są:

OSP Zabiele i Grająca Szafa

ZAPRASZAMY !!!

Obejrzyj Teledyski  BLUE BOYS

 

 


http://www.youtube.com/watch?v=b4ArHgAKfnA

http://www.youtube.com/watch?v=Ah0A0bJdmoE&feature=youtu.be

 
GRAJĄCA SZAFA SOBOTA 26.01.2013
Wpisany przez AG   

Na swoje koncerty ściąga tłumy fanów, i nie tylko wielbicieli zespołu ale ludzi lubiących się bawić przy rytmicznych kawałkach. Na scenie wraz zespołem występują dwie przemiłe tancerki, a więc zespół jest typowotanecznym zespołem. Kalimero znane jest z takich utworów jak: "Wódeczka","Szalona noc", "Kochanie", "Kolejna noc", "Księżniczka z moich stron", "Imprezy czas", "Maju". Zespół współpracuje z najlepszymi dj muzyki tanecznej takimi jak Dj.Reverse - Sebastian Malicki czy liberthez Profesjonalne podejście do muzyki, niespotykana charyzma wokalistów i wielkie przeboje sprawiają, że publiczność bawi się doskonale i przeżywa niezapomniane chwile. Już w najbliższą sobotę tj. 26 stycznia b.r. premiera w Grającej Szafie najnowszego utworu grupy Kalimero "Całuj mnie całuj" ZAPRASZAM SERDECZNIE !!!

 
Grająca szafa 05 01 2013
Wpisany przez AG   

 

Już w sobotę 5 stycznia pierwszy program w Nowym 2013 roku. Wraz z Nowym  Rokiem nowe nadzieję, obietnice nowe sytuacje. nowi Goście w Grającej Szafie.  W tym roku postaram się jeszcze więcej wyjść naprzeciw naszym słuchaczom.  Już od  5 stycznia nasi słuchacze wybiorą  gościa programu spośród  słuchaczy,  który za tydzień tj. 12 stycznia będzie w Grającej Szafie. W najbliższej Grającej Szafie również powrócą nagrody dla słuchaczy, płyty  CD

Aby zostać szczęśliwym posiadaczem jednej z płyt CD słuchaj nas w każdą sobotę od 17 00

Sponsorem płyt jest Firma Fonograficzna

SUN MUSIC RECORDS

 


Strona 6 z 6