Grająca szafa

 

Zaproś Grającą Szafę do siebie na imprezę. Ty i Twoi Goście
przeżyjecie wspaniałą przygodę

email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zobacz ostatnią imprezę z Grającą Szafą

 
WIGILJA GRAJĄCA SZAFA
Wpisany przez AG   

WIGILIJNA  GRAJĄCA  SZAFA

 

Już w sobotę 21 grudnia Wigilijna Grająca Szafa. Kolędy, pastorałki, życzenia świąteczne. Prezenterzy Grającej Szafy, zaproszeni goście. Włącz radio 21 grudnia i bądź z nami.

Zostań gościem świątecznej Grającej Szafy. wyślij smsa na nr 72601 o treści szafa. Gość Wigilijny. Być może to Ty właśnie będziesz naszym gościem.

 

Artur Garwarski i Leszek Kaczyński

ZAPRASZAMY !!!


 
JESIKA w GRAJĄCEJ SZAFIE
Wpisany przez AG   

Już w najbliższą sobotę 9 Listopada po raz pierwszy w Grającej Szafie usłyszycie piosenki Jesiki

W wieku ośmiu lat zaczęła naukę gry na fortepianie, najpierw dwa lata prywatnie, a potem rodzice zapisali ją do szkoły muzycznej, którą ukończyła po sześciu latach nauki. Sama pisze teksty i muzykę do piosenek. Gdy miała 14 lat napisała swoją pierwszą piosenkę ,,Szczęścia Blask", a Radio Piekary zaczęło ją promować. Rok później wystąpiła w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu na 2 Festiwalu Piosenki Śląskiej - tam zaśpiewała swoją drugą piosenkę: ,,To Nasz Ślonsk". Gościła w telewizji TVN w programie "Rozmowy w toku", gdzie rozmawiała o swojej karierze muzycznej. 03.05.2013r. Zajęła pierwsze miejsce na Festwialu Disco Bandżo w Starogardzie Gdańskim. Można jej słuchać i oglądać w wielu rozgłośniach radiowych i telewizyjnych. Dziś dalej śpiewa, gra, pisze piosenki i sprawia jej to wielką przyjemność. Uwielbia kontakt z publicznością, a każdy występ daje jej dużo radości. Występuję na różnego rodzaju koncertach, gdzie towarzyszą jej cztery profesjonalne tancerki. W kwietniu 2012 roku została wydana jej debiutancka płyta "Prosto z serca", natomiast w sierpniu 2013 roku drugi album, który nosi tytuł "Wytatuowany w sercu".

 

http://www.youtube.com/watch?v=fjPw3r4d6pE

 
BLUE BOYS TELEDYSK
Wpisany przez AG   

Grupa BLUE BOYS z Pułtuska dobrze znana słuchaczom "Grającej Szafy" z emisji piosenek w trakcie programu, ale również z występów z "Grającą Szafą" na Żywo w Restauracji LUNA; Hotel i Resturacja nad Narwią; Zabiele oraz Klub u Studentów w Ostrołęce  wprowadziła na rynek swój najnowszy teledysk "KASIEŃKA"


http://youtu.be/obgX-YpfeI0

 
SOBOTA 27.04.2011 przeboje zespołu SHINE w Szafie
Wpisany przez AG   

W sobotę 27 kwietnia w Grającej Szafie zadebiutują  przeboje zespołu SHINE

SHINE to pseudonim artystyczny białostoczanki, Aleksandry Dąbrowskiej, który doskonale pasuje do młodej wokalistki, gdyż rzeczywiście na scenie błyszczy i przyciąga uwagę.
SHINE jest autorką słów i melodii swoich utworów. Zadebiutowała w 2010 r. piosenką „Hej Kochanie”, która ukazała się na płycie Jorrgusa- „Po Królewsku”. Ola ma na koncie trzy teledyski, do piosenek "Ejże, ejże" , "Kuszą was" oraz "Jak odejść mam", które bardzo szybko pojawiły się na listach przebojów w takich telewizjach jak POLO TV, ITV, TVS, TVR i zajmowały pierwsze miejsca na liście popularnego programu "Disco Polo Live", "Disco Relax " , "Disco Polo Show". Dużym sukcesem zespołu były także liczne wywiady, a także występy na dużych festiwalach, m. in. w Kobylnicy czy Mościbrodach.
Wokalistka współpracuje z dwiema profesjonalnymi tancerkami, co gwarantuje na scenie prawdziwy show, tym bardziej że wokalistka jest również tancerką.
Piękne dziewczyny, przemyślane stroje i porywające do tańca piosenki gwarantują dobrą zabawę i widowisko.

 


 
GRAJĄCA SZAFA w KLUBIE STUDENTÓW
Wpisany przez AG   

GRAJĄCA SZAFA w KLUBIE STUDENTÓW

FOTO-LERACJA 5 kwietnia 2013

 

{gallery}2013FOTO/grajszafa_student{/gallery}

http://www.youtube.com/watch?v=SN6aVsklVEE

 


Strona 3 z 5