Grająca szafa

 

Zaproś Grającą Szafę do siebie na imprezę. Ty i Twoi Goście
przeżyjecie wspaniałą przygodę

email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zobacz ostatnią imprezę z Grającą Szafą

 
ŚWIĄTECZNI GOŚCIE GRAJĄCEJ SZAFY
Wpisany przez AG   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
MODE-X w GRAJĄCEJ SZAFIE
Wpisany przez AG   

Już w najbliższą sobotę w Grającej Szafie usłyszycie utwór zespołu który nie miał możliwości goszczenia na naszej antenie, Aniołem życia mego bądź formacja Mode-X

Zespół muzyczny Mode-X, powstał po przekształceniu nazwy MODIX, którą nadał ponad 20 lat temu Paweł Andraka. Był to zespół typowo weselny - trzyosobowy. Obecną nazwę z wraz nowym projektem muzycznym nadał Piotr Komendant, który z Pawłem tworzą ten zespół. Na koncertach jest z nami, również Marcin. Jesteśmy promowani przez firmę fonograficzną Green Star, w której zostanie wydana nasza pierwsza płyta.

 

http://youtu.be/MV-Yz8eF-6g

 
ŚWIĄTECZNA GRAJĄCA SZAFA
Wpisany przez AG   

Już w sobotę 20 grudnia Świąteczna Grająca Szafa. Kolędy, pastorałki, życzenia świąteczne. Prezenterzy Grającej Szafy, zaproszeni goście m.in. Larysa Tsoy i Paweł Pijanowski. Włącz radio 20 grudnia i bądź z nami.

Zostań gościem świątecznej Grającej Szafy. wyślij smsa na nr 72601 o treści szafa. Świąteczny Gość. Być może to Ty właśnie będziesz naszym gościem.

http://youtu.be/UIE6FFOMROE

 
MIXDANCE - Jestt Impreza (Levelon Remix 2014)
Wpisany przez AG   

Już w najbliższą sobotę 29 listopada zapraszamy na premierę kolejnego utworu zespołu MAXIDANCE w Grającej Szafie Jest Impreza (Levelon Remix 2014). Formacja znana naszym słuchaczom, która już nie jednokrotnie gościła na naszej antenie.

Projekt MixDance powstał zaledwie przed dwoma laty, ale jego ludzie to muzycy znający scenę doskonale. Piotr Nowak już wiele lat bryluje na scenie, teraz grywa muzykę disco polo i dance. Historia grupy jest podobna, jak wielu innych. MixDance występował na wszelakiej maści koncertach z różnych okazji, czy to dożynek, imprez okolicznościowych, festynów, wesel, koncertów, zarówno w małych miejscowościach i w tych trochę większych. Wtedy grane były covery. Przełomowym okresem w działalności formacji był 2013 rok, kiedy to Piotrek napisał piosenki: „Przeznaczenie” i „Dla Ciebie nie ma mnie”. Od tamtego czasu, jak możemy się dowiedzieć z opisu grupy na portalu Facebook, „zaczęła się toczyć wielka machina”, machina, oczywiście, promocji.

http://youtu.be/J9r7MpEXUfg

 
PREMIERA W GRAJĄCEJ SZAFIE 11.10.2014
Wpisany przez AG   

Już w najbliższą sobotę w Grającej Szafie usłyszycie premierowe utwory formacji FRESH oraz MERCI na 88,5 FM

MERCI - pod tym pseudonimem artystycznym kryje się utalentowany, pomysłowy oraz ambitny Bartosz Struk. Pierwszy utwór pt: "Ile Jeszcze" pokazuje jak dużo energii ma w sobie ten przystojny młodzieniec. Pierwszy bardzo taneczny singiel to tak naprawdę zapowiedź muzycznej przygody Bartka, którego wokalnie stać na bardzo dużo o czym przekonacie się już niebawem w kolejnych produkcjach.

http://youtu.be/hmlX1BnRw9Q

http://youtu.be/dIibF28sd_s

 


Strona 1 z 6