Grająca szafa

 

Zaproś Grającą Szafę do siebie na imprezę. Ty i Twoi Goście
przeżyjecie wspaniałą przygodę

email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zobacz ostatnią imprezę z Grającą Szafą

 
ŚWIĄTECZNA GRAJĄCA SZAFA
Wpisany przez AG   

Już w sobotę 20 grudnia Świąteczna Grająca Szafa. Kolędy, pastorałki, życzenia świąteczne. Prezenterzy Grającej Szafy, zaproszeni goście m.in. Larysa Tsoy i Paweł Pijanowski. Włącz radio 20 grudnia i bądź z nami.

Zostań gościem świątecznej Grającej Szafy. wyślij smsa na nr 72601 o treści szafa. Świąteczny Gość. Być może to Ty właśnie będziesz naszym gościem.

http://youtu.be/UIE6FFOMROE

 
PREMIERA W GRAJĄCEJ SZAFIE 11.10.2014
Wpisany przez AG   

Już w najbliższą sobotę w Grającej Szafie usłyszycie premierowe utwory formacji FRESH oraz MERCI na 88,5 FM

MERCI - pod tym pseudonimem artystycznym kryje się utalentowany, pomysłowy oraz ambitny Bartosz Struk. Pierwszy utwór pt: "Ile Jeszcze" pokazuje jak dużo energii ma w sobie ten przystojny młodzieniec. Pierwszy bardzo taneczny singiel to tak naprawdę zapowiedź muzycznej przygody Bartka, którego wokalnie stać na bardzo dużo o czym przekonacie się już niebawem w kolejnych produkcjach.

http://youtu.be/hmlX1BnRw9Q

http://youtu.be/dIibF28sd_s

 
ZAKOŃCZENIE LATA z GRAJĄCĄ SZAFĄ OSTOJA 27.09.2014
Wpisany przez AG   

27 września Grająca Szafa zagrała LIVE w Karczmie Kurpiowskiej Ostoja na zakończenie lata, wraz z Grającą Szafą na scenie pojawił się Paweł Pijanowski finalista Otwartej Sceny Wokalnej w Ostrołęce 2014 roku między innymi z hitami legendarnej grupy Dżem. Jak zwykle koncert Grającej Szafy Live przyciągnął słuchaczy którzy mieli możliwość na żywo uczestniczenia w koncercie Pawła Pijanowskiego.

 

http://youtu.be/A0ctqoBMiVw

 
Gość Grającej Szafy Paweł Pijanowski
Wpisany przez AG   

W sobotę 13 września gościem grającej szafy był Paweł Pijanowski finalista Otwartej Sceny Wokalnej 2014. Pochodzi z małęj miejscowości w okolicach Ciechanowa, do Ostrołęki sprowadził się poszukiwaniu pracy. Jak mówi żadna praca nigdy nie będzie idealna jeśli nie będzie związana z muzyką. Paweł Pijanowski, człowiek któremu muzyka w duszy gra. Nigdy nie uczył się spiewać, nie myślał nawet o szkole muzycznej z tego względu, że nikt konkretnie nie powiedział mu jakie ma warunki wokalne. Jak podkreśla gdy brał udział w przedstawieniach szkolnych lub innych występach zawsze mógł liczyć na wsparcie rodziny. Finalista, zdobywca III miejsca Ostrołęckiej Sceny Wokalnej i uczestnik programu X-factor zauważony przez polską Tine Turner - Laryse Tsoy. Twierdzi, że to pod jej skrzydłami chce dalej się rozwijać. Wygląda na to, że nadają na tych samych falach i kto wie może wkrótce usłyszymy z jakimi hitami wyłoni się nowy duet Larysy Tsoy i Pawła Pijanowskiego.

http://www.youtube.com/watch?v=LK9oGL0Tu_I

 
NAGRODY CD
Wpisany przez AG   

Już od najbliższej soboty 29 marca nasi słuchacze będą mogli wylosować płytę CD z utworami swoich ulubionych wykonawców  sponsorem płyt jest Wydawnictwo Muzyczne & Agencja Koncertowa "POPARAZZI" Słuchaj nas już od godziny 17 w każdą sobotę


 

ANDRETYLKO Z TOBĄ” to tytuł debiutanckiej płyty zespołu ANDRE na czele którego stoi Andrzej Marcysiak. Długo oczekiwany krążek w końcu doczekał się swojej premiery. Na albumie nie zabrakło świeżych kompozycji jak i tych dobrze już znanych tj. : “Kasiu, Kasieńko”, “Urodziny U Haliny” oraz tytułowe nagranie “Tylko Z Tobą” które w serwisie YouTUBE obejrzało 4 miliony internautów. Klimat płyty utrzymany jest w klasycznym nurcie disco polo co sprawi na pewno radość dla fanów zespołu…

 

 

 

„Disco Polo GRANIE Vol.1” to nowa składanka na polskim rynku muzycznym która właśnie dziś ujrzała światło dzienne. Na płycie można znaleźć tegoroczne hity takie jak FOCUS “Ogień W Sobie Masz”, LONG & JUNIOR “Tańcz, Tańcz, Tańcz”, VEEGAS “Będzie Pompa”, POWER PLAY “Kochaj Mnie”, JORRGUS & Crump “Na Zabawie” ale oprócz tego na krążku też znalazło się premierowe nagranie zespołu MAXX DANCE pt: “NIE ZROZUM MNIE ŹLE”.  Podsumówując można stwierdzić że tyle hitów na jednej CD w branży Disco Polo dawno nie było… Przekonajcie się sami…

 

 

 

 

„Disco Polo Freszzz Vol.1” to nowa kompilacja na polskim rynku muzycznym która rozrusza tej jesieni nawet najbardziej zmarznięte ciała. Na płycie można znaleźć tegoroczne hity takie jak WEEKEND “Ona Tańczy Dla Mnie”, POWER PLAY “Wolę Olę”, EFFECT “Uciekam Od Żony” oraz MAXX DANCE “Chodź Skarbie” w fantastycznym remixie od DJ’a Crasha. Pulsujące bity przenoszą nas w stan letniego szaleństwa, które teoretycznie już minęło, ale dzięki tej niesamowitej składance można się wciąż czuć jak na wakacjach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=k7JThG-d5Fw

http://www.youtube.com/watch?v=VsrSgizDdTQ

ZAPRASZAMY SERDECZNIE !!!

 


Strona 1 z 5