EMOCJI NIE ZABRAKNIE. ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA REWANŻOWEGO OSTROŁĘKA – KOBYŁKA
Wpisany przez BKJ    czwartek, 12 stycznia 2017 13:50   14 stycznia SPS Volley Ostrołęka stanie przed szansą zrehabilitowania się za przegraną Wichrowi Kobyłce. Przeciwnicy, z dorobkiem 21 punktów, zajmują trzecie miejsce w tabeli.

Pierwsze spotkanie zasłużenie powędrowało do siatkarzy z Kobyłki, którzy nie pozostawili nam żadnych złudzeń. Teraz przyszedł czas na rewanż. Nasi zawodnicy będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, aby przyćmić swoich rywali. Wygrana z Wichrem Kobyłką nie jest zwykłą mrzonką i pobożnymi życzeniami kibiców. To coś więcej. To walka o kolejne punkty, które mogą umocnić naszą pozycję w tabeli.

W sobotnim spotkaniu w Ostrołęce wszystko może się zdarzyć i kwestia wygranej jest otwartą sprawą. Po doznanej porażce w pierwszym pojedynku miny naszych zawodników były bardzo rozczarowane. W rewanżu, który zostanie rozegrany przed własną publicznością SPS Volley Ostrołęka będzie miał zatem wiele do udowodnienia. Wszyscy wiemy, że nie będzie to łatwa przeprawa lecz wierzymy w umiejętności naszych zawodników i podrażnione morale, które mogą zadecydować o naszym zwycięstwie w tym pojedynku.

14 stycznia SPS Volley Ostrołęka kontra Wicher Kobyłka, hala przy ul. Partyzantów 3. Strat godz. 19.00.

Przyjdź, zobacz, pomóż dopingiem!

Więcej na temat drużyny przeczytasz na: www.volley.ostroleka.pl

 

facebook fan page