Grudniowe sukcesy OKKK
Wpisany przez BKJ    środa, 28 grudnia 2016 12:08   Puchar Polski zdobyty przez Marię Jasko oraz 4 medale dla młodzików i kadetów  na ogólnopolskim turnieju w Ostrołęce.


Grudzień  w Ostrowskim Klubie Karate Kyokushinkai przyniósł kolejne znaczące wyniki. Podczas Pucharu Polski Seniorów, który odbywał się w Ciechanowie seniorka sięgnęła po najwyższe trofeum zajmując pierwsze miejsce w najcięższej kategorii. Maria Jasko w eliminacjach pokonała zawodniczki z Ostrołęki i Łomży. W finale zmierzyła się z zawodniczką z Wrocławia i w dogrywce rozstrzygnęła ten pojedynek na swoją korzyść. Gorzej powiodło się młodzikom i juniorom, którzy nie wywalczyli żadnych miejsc. Zawody w Ciechanowie stały na bardzo wysokim poziomie. Wiele klubów szykowało się na nie jako ukoronowanie roku kalendarzowego i zawodnicy byli świetnie przygotowani. Walki wygrywano lub przegrywano minimalnymi przewagami.

Na pocieszenie najmłodsi ostrowscy zawodnicy wywalczyli 4 medale na ogónopolskim turnieju w Ostrołęce. Pierwsze miejsce zajęła młodziczka Magda Baczewska, srebro wywalczył Kacper Frączyk, a brąz Jan Bilwin oraz Wiktoria Pędzich. Turniej zgromadził 250 zawodników z kilkunastu klubów z centralnej i północno - wschodniej Polski a organizatorem był Ostrołęcki Klub Karate. 

facebook fan page