OSTATNI MECZ W TYM ROKU PRZED WŁASNĄ PUBLICZNOŚCIĄ
Wpisany przez BKJ    środa, 28 grudnia 2016 10:56   W piątek 30 grudnia SPS Volley Ostrołęka rozegra ostatni mecz w tym roku w hali przy ul. Partyzantów 3. Nasi siatkarze podejmą KS Zamek Ciechanów.


Ostrołęccy siatkarze z pewnością chcą dobrze wypaść we własnej hali i zakończyć rok pozytywnym akcentem. Wszyscy liczymy, że ich ostatnio falująca gra w tym spotkaniu będzie wyglądała lepiej. Choć mecz rozegrany zostanie po świętach i tuż przed końcem roku, zakładamy, że okres ten nie będzie miał większego znaczenia na poziom gry i to właśnie nasi zawodnicy przywitają kolejny rok z przytupem.

Pomimo że drużyna z Ciechanowa zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, warto zaznaczyć, że klasyfikacja czy statystyki odgrywają drugorzędną rolę. Ten sezon jest nieobliczalny, bowiem ekipy z końca czy środka tabeli wygrywają z tymi z czuba. SPS Volley plasuje się na ósmym miejscu, dlatego nie możemy czuć się pewnie. Musimy być ostrożni i skoncentrowani, gdyż wynik może stać się otwartą sprawą.

Początek piątkowego starcia zaplanowano na godzinę 18.00. Zapraszamy wszystkich kibiców do hali przy ul. Partyzantów 3 w Wojciechowicach.

Przyjdź, zobacz, pomóż dopingiem!

Więcej na temat drużyny przeczytasz na: www.volley.ostroleka.pl

 

facebook fan page