SPS VOLLEY OSTROŁĘKA NA WYJEŹDZIE PODEJMIE UKS SPARTĘ
Wpisany przez BKJ    czwartek, 15 grudnia 2016 14:02   Choć na początku sezonu nasza drużyna złapała małą zadyszkę, to ze spotkania na spotkanie robi ważne kroki ku kolejnym wygranym.

Przed naszą ekipą piąty mecz wyjazdowy. W piątek nasi siatkarze zmierzą się z UKS Spartą Grodzisk Mazowiecki. Jeżeli zawodnicy zdobędą komplet punktów, będzie to oznaczało, że dobrze przygotowali się do spotkania i nie spoczęli na laurach.

W minioną sobotę Volley wygrał w GKS Jaguar Wolanów 3:0. Po siedmiu rozegranych kolejkach nasza ekipa zajmuje siódmą lokatę w tabeli i w sobotę stanie przed szansą poprawienia swojego dorobku punktowego. Nie będzie to łatwy mecz, bowiem nasi przeciwnicy udowodnili nie raz, że na własnym terenie są przeciwnikiem wysoko stawiającym poprzeczkę. Nie lekceważąc przeciwnika i wierząc w umiejętności Volleya chcemy bardzo dobrze zagrać, by nadal być na wznoszącej się fali.

Z dotychczasowego bilansu wynika, że obie drużyny dwukrotnie zmierzyły się w poprzednim sezonie. W pierwszym starciu rozegranym w Ostrołęce SPS Volley Ostrołęka wygrał 3:1 lecz w rewanżowym starciu nasi siatkarze przegrali 2:3. 16 grudnia drużyny pierwszy raz w nowym sezonie staną po obu stronach siatki. Kto wygra tym razem?

Początek starcia 16 grudnia o godzinie 20.00 w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Westfala 3a GHS.

Więcej na temat drużyny przeczytasz na:www.volley.ostroleka.pl

 

facebook fan page