1.6 C
czwartek, 18 kwietnia 2024 r.

Załoga Radia OKO z Pucharem PZŻ Memoriał Naszych Przyjaciół

Załoga Radia Oko wywalczyła puchar Polskiego Związku Żeglarskiego Memoriał Naszych Przyjaciół w VI wyścigu XXIV Żeglarskich Mistrzostw Polski Dziennikarzy w Mikołajkach. W klasyfikacji generalnej uplasowała się na 4 miejscu.

Mistrzostwa rozegrane zostały w dniach 10 – 13 sierpnia. Rywalizowało 30 załóg reprezentujących prasę, radio, telewizję i media elektroniczne. Załoga Radia Oko popłynęła w składzie: Marek Baczewski – sternik, Leszek Kaczyński i Beata Kamińska – Juchniewicz. Uroczystego otwarcia regat dokonał komandor Jerzy Iwaszkiewicz.

Tegoroczne Regaty, jak przed rokiem wygrała załoga Dawniej Radio Olsztyn ze sternikiem Tadeuszem Baryłą.